Çok ucuz fiyatlarla Eskişehir Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Eskişehir’den Samsun’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 18 saat 20 dakikadır.

Eskişehir Samsun uçak bileti al!

Sizde Eskişehir’den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Eskişehir Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Eskişehir Samsun Uçak Bileti

Eskişehir Samsun Uçak Bileti

Karadeniz’in pek çok açıdan en gelişmiş illerinden biri olan Samsun, aynı zamanda bölgenin en güzel turizm merkezlerinden de biridir. Coğrafi açıdan keşfedilecek birbirinden güzel manzaralara ev sahipliği yapan Samsun, Cumhuriyet tarihi açısından da oldukça değerli hatıralara ev sahipliği yapar. Tertemiz doğası ile muazzam bir şehir görüntüsü oluşturan kent, kültürel ve tarihi değeri ile de oldukça ilgi çekicidir.

Bölgenin ilk yerleşim yeri olarak bilinen Amisos Tepesi, Samsun şehir merkezine 4 kilometre uzaklıkta yer alır. Bir diğer adı ile Baruthane olarak da bilinen bölge, kentin en güzel kuşbakışı görüntüsünü veren yerlerden biridir. Amisos Tepesi günümüzde çeşitli işletmeler ile zenginleştirildi.

2003 yılında hizmete açılan Bandırma Vapuru Müzesinin yapımı 3 yıl sürdü. Vapur Atatürk ve silah arkadaşlarını Bandırma’dan Samsun’a getirmesi ile oldukça ünlüdür. Mustafa Kemal’e ait yazışmaların da bulunduğu Bandırma Vapuru Müzesinde seyahat eden askerlerin, Atatürk’ün ve silah arkadaşlarının heykelleri yer alır. Türk milleti için oldukça önemli bir yere sahip olan yapıda kaptan köşkü ve heykellerin bulunduğu bölüm oldukça ilgi çekicidir.

Eskişehir Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Eskişehir Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Eskişehir Havalimanı içinden de Eskişehir Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Eskişehir Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı