Çok ucuz fiyatlarla Gaziantep Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Gaziantep’ten Samsun’a haftada en az altı gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 50 dakikadır.

Gaziantep Samsun uçak bileti al!

Sizde Gaziantep’ten Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Gaziantep Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Gaziantep Samsun Uçak Bileti

Gaziantep Samsun Uçak Bileti

Cumhuriyetin ilan edilmesi ile birlikte önemli eserlere ev sahipliği yapan Samsun, ülkemizin kültürel ve tarihi açıdan manevi yoğunluğunun doruklarda yaşandığı kentlerden biridir. Karadeniz’in en güzel turizm bölgelerinden biri olan Samsun’un tarihi eskilere dayanır. Çeşitli uygarlıkların hakimiyeti altına giren kent, aynı zamanda doğal güzelliği ile de görenleri kendine hayran bırakır. Samsun pek çok açıdan Karadeniz’in en gözde şehridir.

Samsun Atatürk Anıtı, Atatürk Parkı içinde bulunur. Atatürk’ün Samsun’a çıkışını simgeleyen anıt, Milli Mücadelenin başlama noktası olması itibarıyla manevi ruhu yansıtan değerli figürlere sahiptir. Avusturyalı heykeltıraşın mimarisi olan Atatürk Anıtı, 8,85 metre boyutu ile oldukça heybetli bir görünüme kucak açar. Şehrin önemli simgelerinden biri olan anıt, aynı zamanda ‘Onur Anıtı’ olarak da bilinir.

Şehir merkezine 4 kilometre mesafede bulunan Amisos Tepesi, eski dönemlerinde ‘Baruthane’ ismi olarak adlandırılır. Kentin en güzel kuş bakışı görüntüsünü veren tepe, Samsun’un ilk yerleşim yeri olması ile de ünlüdür. Teleferik gezintisi ile şehre hakim olabileceğiniz bölge, muazzam bir görselliğe sahiptir.

Gaziantep Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Gaziantep Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Gaziantep Oğuzeli Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinin 20 km güneydoğusunda yer alan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı‘ndan merkeze gitmek için pek çok seçenek bulunuyor. Sivil kategoride hizmet veren Gaziantep Oğuzeli Havalimanı ayrıca uluslararası uçuşlara da müsaittir.

HAVAŞ, belediye otobüsü, taksi, özel araç gibi seçeneklerle merkeze gitmek mümkündür. HAVAŞ servisleri uçakların kalkışına ve inişine göre ayarlandığından hemen her yolcu rahatlıkla bu araçları kullanabilir. Ayrıca belediye otobüsleri de günün 24 saat havalimanından merkeze sefer düzenlemektedir.

Havalimanından araç kiralamak isteyenler için Avis, Hertz, Sixt, Acarsan, National Car Rental gibi firmalar araç kiralama hizmeti sunmaktadır. İstenen model ve fiyat aralığı ile buralardan araç kiralanıp merkeze gidilebilir.

Gaziantep Havalimanı içinden de Gaziantep Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Gaziantep Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı