Çok ucuz fiyatlarla Hatay Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hatay’dan Samsun’a haftada en az beş gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Hatay Samsun uçak bileti al!

Sizde Hatay’dan Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hatay Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Hatay Samsun Uçak Bileti

Hatay Samsun Uçak Bileti

M. Ö. 760 yılında İyon şehir devletlerinden olan Miletoslular tarafından ‘Amisos’ ismi ile kurulan Samsun‘un tarihteki yeri oldukça büyüktür. Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkışıyla milli mücadelenin başlangıç merkezi olan şehir, pek çok açıdan Karadeniz’in en gelişen şehridir. Tabiat güzelliği ve Karadeniz’in nefis lezzetlerinin bir arada buluştuğu Samsun, birçok açıdan görülmeye değerdir.

Kızılırmak Deltası ve Kuş Cenneti, 56.000 hektarlık alanıyla Türkiye’nin en büyük deltalarından biridir. Bafra ilçesinde yer alan Kızılırmak Deltası, Karadeniz’in Kızılırmak’a döküldüğü yerde alüvyon birikmesi sonucu meydana geldi. Bu ayrıcalığı ile bölge pek çok bölüme ayrılır. Küçük gölcükler, sabit ve hareketli kumullar, doğal kumul setleri ve bataklıklardan oluşan delta bu özelliği ile Türkiye’nin en büyük kuş göç yollarından biridir. Pek çok farklı kuş ve bitki türü ile yaban hayatına ev sahipliği yapan delta, tabiatı ile de oldukça ilgi çekicidir. Biyoçeşitliliği ile beğeni toplayan Kuş Cenneti karaleylek, boz ördek, bataklık kırlangıcı, turna, sumru ve erguvani balıkçıl gibi kuşların üreme alanıdır.

Hatay Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hatay Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hatay Havalimanı Ulaşım

Hatay’a ulaşım genel olarak minibüs, otobüs ve taksi ile sağlanmaktadır. Kent merkezinde çoğu yer yürüme mesafesinde ve yakındır. Şehir içerisinde arabaların dahi giremeyeceği yerler olduğundan bu tür eski yapı ve yerlere yürüyerek girilebilir. En çok ilgi çeken tarihi yer Harbiye’ye ulaşmak için minibüs ya da otobüsler tercih edilebilir.

Bu ulaşım araçlarının yanında HAVAŞ servisleri de kullanılabilir. Uçak iniş ve kalkışlara göre ayarlanmış olan HAVAŞ servisleri yolcuları şehir merkezine götürmektedir. Hatay Havalimanı içerisinde araç kiralama firmaları da yer almaktadır. Dileyen yolcular bu firmaların kiraladığı araçlardan dilediklerini alıp kullanabilirler.

Hatay Havalimanı içinden de Hatay Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Hatay Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.