Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Samsun uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Samsun’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

Kocaeli Samsun uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Samsun’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Samsun Uçak Bileti

Kocaeli Samsun Uçak Bileti

Tarihinin en eski çağlara kadar dayandığı bilinen Samsun, Cumhuriyet döneminin en önemli eserlerine ev sahipliği yapar. Milli mücadele döneminin en aktif şehirlerinden biri olan Samsun, kültürel ve tarihi özellikleri ile dikkat çekicidir. Karadeniz Bölgesinde yer alan kent, aynı zamanda yemyeşil doğası ve sahil şeridi ile de yaz turizmi hitap eder.

Samsun’da başlayan Milli Mücadelenin en önemli simgesi olan Bandırma Vapuru Müzesi, Mustafa Kemal ve kurmaylarının 19 Mayıs 1919 günü Bandırma’dan Samsun’a gelişini ifade eden vapurdur. Aslına uygun şekilde yapılan vapur, aynı zamanda ülkemizin en önemli deniz müzelerinden biridir. Atatürk ve silah arkadaşlarının balmumu heykelleri, fotoğrafları, el yazmaları ve şahsi eşyalarının bulunduğu müze şehrin maneviyatını anlatan en önemli yapılardan biridir. Seramik rölyefleri, Yedi Figürlü Milli Kurtuluş Anıtı ve şehitler anıtı müzede görülmesi gereken önemli eserlerdir.

Türkiye’nin en büyük deltalarından olan Kızılırmak Deltası ve Kuş Cenneti, Samsun’un Bafra ilçesinde yer alır. Doğal kumul setlerinden oluşan minik gölcüklerden meydana gelen bölge, bitki türü ve hayvan çeşidi bakımından zengin bir içeriğe sahiptir.

Kocaeli Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Kocaeli Samsun uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.