Çok ucuz fiyatlarla Samsun Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Antalya’ya her gün en az iki uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 30 dakikadır.

Samsun Antalya uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Antalya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Antalya’da nerelere gidebiliriz?

Samsun Antalya Uçak Bileti

Samsun Antalya Uçak Bileti

Türkiye’nin en güzel şehirleri arasında ilk sıralarda yer alan Antalya, geniş bir sezona sahip olmasından dolayı yıl boyunca hareketli bir şehir ve gece hayatına sahiptir. Dünya üzerinde yerli ve yabancı turist oranının en yüksek olduğu yerler arasında kendini gösteren kent, mavi ve yeşilin en güzel harmanlarından biridir. Doğanın her çeşit mucizesi ile karşılaşma imkanı bulacağınız Antalya, dünya üzerinde sayılı güzellikteki koyları, her bir köşesi antik bir değer taşıyan burunları ve ödüllü plajları ile gezginlerine oldukça keyifli bir tatil vadeder. Şehir aynı zamanda antik ve mitolojik değerleri ile de ülkemizin en önemli toprakları arasında yer edinir.

Milattan önce 7. yüzyılda kurulan Phaselis Antik Kenti, Likya dönemi ve Roma İmparatorluğunun en önemli liman kentlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Tiyatro, Hadrian Su Yolu Kapısı ve Agora gibi özel bölümlerin yer aldığı uzun bir caddesinin bulunduğu antik kent, aynı zamanda şehrin en güzel plajlarından birine de sahiptir. Tarihsel ve doğal güzelliklerin bir arada bulunduğu Phaselis Antik Kentinde ele geçirilen önemli eserlerin bir kısmı bugün Antalya Arkeoloji Müzesinde sergilenir.

Samsun Antalya uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Samsun Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.