Çok ucuz fiyatlarla Samsun Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun'dan Kayseri'ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 4 saat 50 dakikadır.

Samsun Kayseri uçak bileti al!

Sizde Samsun'dan Kayseri'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri'de nerelere gidebiliriz?

Samsun Kayseri Uçak Bileti 300x169 Samsun Kayseri Uçak Bileti

Samsun Kayseri Uçak Bileti

İç Anadolu'nun özellikle tarihi, kültürel ve kış turizmi merkezlerinden olan Kayseri günümüzde ülkemizin en gelişmiş şehirleri arasında kendini gösterir. Anadolu kentleri arasında köklü geçmişe sahip yerleşimlerden biri olarak karşımıza çıkan il, yüzyıllar boyunca çeşitli inanç ve kültürleri konuk etti. Bugün hala bunun yankılarını taşıyan Kayseri, kozmopolit özelliği sonucu beğeni kazanır.

İlk dönemlerinde Anadolu'nun önemli ticaret yollarının üzerinden geçmesi sonucu bugün şehir han, kervansaray ve medrese bakımından zengin içeriğe sahiptir. Milli mücadele döneminde ikinci başkent unvanı taşıyan merkez aynı zamanda Cumhuriyet dönemi eserleri ile de bir o kadar ilgi çeker. Kayseri aynı zamanda Erciyes Dağı ile Türkiye'nin en kapsamlı kış turizmi merkezidir.

Tarik kokan sokakları, taş evleri, kiliseleri, camileri ve Ali Dağı yeraltı şehri ile şüphesiz ki Kayseri'de ilk görmeniz gereken yerler arasında Talas  gelir. Milattan önce 1500'lü yıllarda yerleşime açılan bölge Kapadokyalıların, Romalıların ve Mazakların tarihte önemli yerleşimleri arasındadır. Aşağı ve Yukarı Talas olarak iki bölüme ayrılan yerleşim geçmişten beri Gayri Müslim ve Müslümanların bir arada yaşadığı yerdir. Günümüzde hala bu özelliğini muhafaza eden bölge görülmeye değer pek çok zenginliğe sahiptir.

Samsun Kayseri uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun'dan Sivas ve Amasya'ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu'ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Kayseri uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Samsun Kayseri uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.