Çok ucuz fiyatlarla Samsun Şanlıurfa uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun'dan Şanlıurfa'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Samsun Şanlıurfa uçak bileti al!

Sizde Samsun'dan Şanlıurfa'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Şanlıyrfa uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şanlıurfa'da nerelere gidebiliriz?

Samsun Şanlıurfa Uçak Bileti 300x200 Samsun Şanlıurfa Uçak Bileti

Samsun Şanlıurfa Uçak Bileti

Yüzyıllar boyunca taşıdığı değerler neticesinde ülkemizin inanç turizmi merkezlerinden biri olan Şanlıurfa, bu özelliği ile dünya üzerindeki en önemli kentlerden biridir. Dünyanın bilinen en eski kült yapılar topluluğu olan Göbeklite'de yapılan arkeolojik kazılar neticesinde tarihinin karanlık çağlara kadar dayandığı bilinen Şanlıurfa, en eski şehirlerin başında gelir. Kiliseden çevrilen camileri, etnik mimarisi, Anadolu kültürünü yansıtan sokakları ve mistik şehir yaşantısı ile farklı bir hava yansıtır.

Günümüzden 11.600 yıl önce inşa edilen Göbeklitepe, Neolitik Çağı en güzel şekilde yansıtan yerleşimdir. Milattan önce sekiz binli yıllara kadar bir kült merkezi olarak kullanılan bölgenin tarihsel serüveni incelendiğinde sonraki dönemlerde terk edildiği bilinir. Yıllar boyunca dünyaca ünlü çeşitli üniversiteler tarafından yapılan araştırmalar ile takibe alınan Göbeklitepe'de arkeolojik kazılar hala devam eder. Paolitik Çağa ait çok sayıda eşyanın gün yüzüne çıkarıldığı merkez, bugün tarih meraklılarının ülkemizdeki ilk duraklarından biridir.

Medeniyetlerin doğduğu ve bir araya geldiği yer olan Harran, ilk dönemlerinden itibaren “kavşak” olarak nitelendirilir. Anadolu'nun önemli ticaret yolları üzerine kurulu olan bölge göçebe hayatı simgeleyen başlıca merkezlerden biridir.

Samsun Şanlıurfa uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Şanlıurfa seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Şanlıurfa seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun'dan Sivas ve Amasya'ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu'ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Şanlıurfa uçak bileti satın alınabiliyor.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı'ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Samsun Şanlıurfa uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.