Çok ucuz fiyatlarla Samsun Tekirdağ uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun’dan Tekirdağ’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Ucuz fiyatlar ile Tekirdağ otelleri web sitemizde. Ayrıca Tekirdağ uçak bileti de çok uygun…

Tekirdağ Otelleri

Tekirdağ’da yapılacak şeyler

Tekirdağ’a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Tekirdağ’da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. Tekirdağ gezilecek yerler almanağı sizler için yazıldı..

tatil city

Samsun Tekirdağ uçak bileti al!

Sizde Samsun’dan Tekirdağ’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Tekirdağ uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tekirdağ’da nerelere gidebiliriz?

Samsun Tekirdağ Uçak Bileti

Samsun Tekirdağ Uçak Bileti

Trakya Bölgesinin en güzel şehirlerinden olan Tekirdağ, ülkemizde yaz turizminin daimi adreslerinden biridir. Sahil kasabaları ile yerli ve yabancı turist oranının yoğun olduğu kent aynı zamanda doğa sporlarına elverişli arazisi ile de keyifli bir turizm rotasıdır. Antik ve arkeolojik değerler bakımından zengin bir içeriğe sahip olan Tekirdağ, çeşitli dönemlere ait müzeleri ve sergi salonları ile de dikkat çeker. Kent tüm bunların yanı sıra yöresine özgü lezzetleri ile misafirlerini en güzel şekilde ağırlar.

Macar prensi II. Frenc Rakoczi’nin adının verildiği Rakoczi Müzesi, kentin tarihi ve kültürel tarzını en güzel şekilde yansıtan yapıların başında gelir. Avusturyalılara karşı Macar ayaklanmasının başına geçen Rakoczi’nin 15 yıl boyunca yaşadığı bu bina, Macar mimar tarafından tasarlandı. Müzenin içinde özellikle Rakoczi’nin yağlı boya resimleri göz alıcıdır.

Ganos Dağı eşliğinde olağanüstü bir tabiata sahip olan Uçmakdere, şehrin önemli merkezlerinden biridir. Ülkemizde yamaç paraşütünün en güzel şekilde yapıldığı alanlardan biri olan Uçmakdere, aynı zamanda pek çok doğa sporu içinde de uygun bir araziye sahiptir. Kent doğa kampı içinde yıl içinde sıklıkla tercih edilir.

Samsun Tekirdağ uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Tekirdağ seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Tekirdağ seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun’dan Sivas ve Amasya’ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu’ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Tekirdağ uçak bileti satın alınabiliyor.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ulaşım

1998 yılında faaliyete giren Tekirdağ Çorlu Havalimanı, Trakya Bölgesinin aktif olarak yolcu taşımacılığı yapan tek havalimanıdır. Çorlu ilçesinin doğusunda yer alan Tekirdağ Çorlu havalimanı’nın şehir merkezine uzaklığı 15 kilometredir.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tekirdağ Çorlu Havalimanı’ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi olan Havaş seferleri bulunuyor. Havaş servislerini kullanarak gerek Tekirdağ şehir merkezinde, gerekse Çorlu’da gitmek istediğiniz noktaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Otobüs

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine veya Çorlu Belediyesine ait belirli saatlerde düzenlenen otobüs seferleri ile havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Tekirdağ Çorlu Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tekirdağ Çorlu Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Tekirdağ şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Çorlu Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tekirdağ’a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tekirdağ Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ Çorlu Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Samsun Tekirdağ uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.