Çok ucuz fiyatlarla Samsun Tokat uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Samsun'dan Tokat'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Samsun Tokat uçak bileti al!

Sizde Samsun'dan Tokat'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Samsun Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat'da nerelere gidebiliriz?

Samsun Tokat Uçak Bileti 1 300x169 Samsun Tokat Uçak Bileti

Samsun Tokat Uçak Bileti

Yüzyıllar boyunca üzerinden pek çok ticaret yolunun geçmesi ile ün kazanan Tokat, bugün birçok uygarlığın en yalın izlerine kucak açar. Şehir gürültüsünden ve kirliliğinden son derece uzak tipik bir Anadolu kültürünü her noktasında belli eden kent, özellikle Osmanlı ve Selçuklu mimarisinin bir araya getirdiği eserleri ile oldukça ilgi çekicidir. Şehrin Antik Bizans döneminde adı Komano'dur. Özellikle bu dönemin kalıcı miraslarına ev sahipliği yapan Tokat; camileri, müzeleri, hanları ve medreseleri ilgi manevi bir atmosfere sahiptir.

Dünyanın sayılı harikalarından biri olarak nitelenen Ballıca Mağarasının oluşumu yaklaşık olarak 3.5 milyon yıl sürdü. Şehrin en görkemli oluşumu olarak karşımıza çıkan mağara, Tokat merkeze 28 kilometre uzaklıktaki Ballıca Köyü sınırlarındadır. Soğan oluşumları, sütunları, travertenleri ve dikitleri ile göz alıcı bir atmosfere hakim olan Ballıca Mağarası, ülkemizde görülmesi gereken oluşumlardan biridir.

Sulusaray ilçesinde yer alan Sulusaray Antik Kenti, Tokat şehir merkezine 69 kilometre uzaklıktadır. Roma döneminin en önemli yerleşimlerinden biri olan antik kent, bu dönemde Karadeniz'in en büyük beş şehri arasında kendini gösterir. Milattan önce 1. yüzyıla dayanan tarihi ile Sulusaray Antik Kenti bugün açık hava müzesi konumundadır.

Samsun Tokat uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun'dan Sivas ve Amasya'ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu'ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Samsun Havalimanı içinden de Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı'na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Tokat Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Samsun Tokat uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.