Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Rize uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa'dan Rize'ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 45 dakikadır.

Şanlıurfa Rize uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa'dan Rize'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Rize ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızda ucuz tatil fırsatları da bulabilirsiniz.

Peki, Rize'de nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Rize Uçak Bileti 300x197 Şanlıurfa Rize Uçak Bileti

Şanlıurfa Rize Uçak Bileti

Doğu Karadeniz'in incisi olan Rize, ülkemizin yayla turizminin başkentidir. Muhteşem bir doğaya hakim olan kent, yeşillikler arasında göz alıcı bir görüntü sunar. Özellikle bahar ve yaz aylarında yeşilin bin bir türlü rengine hakim olan Rize, dünyanın dört bir tarafından doğaseverlerin akınına uğrar.

Rize aynı zamanda Karadeniz insanının yaptığı nefis yöresel yiyecekleri ile de damaklarınızı şenlendirir.

Çamlıhemşin sınırları içinde yer alan Kaçkar Dağı Milli Parkı, ilçeye 16 kilometre uzaklıktadır. 51.500 hektarlık geniş bir alana sahip olan Kaçkar, 1994 tarihinde Bakanlar Kurulu kararı ile milli park statüsüne kavuştu. İçinde 10 köy, 33 yayla, sayısız şelale ve göl bulunan dağlar 800 adet bitki 350 adet ise hayvan çeşidine sahiptir. Heliski, rafting, dağcılık ve trekking için uygun bir coğrafyaya sahip olan bölge, ülkemizin dört mevsim boyunca da gözde merkezlerinden biridir.

Şanlıurfa Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı'ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Rize uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Şanlıurfa Rize uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.