Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Antalya uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Antalya’ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Antalya uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Antalya’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Antalya ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Antalya’ya nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Antalya Uçak Bileti

Şanlıurfa Antalya Uçak Bileti

Türkiye’de yaz turizmi denildiğinde akla ilk gelen şehir şüphesiz ki Antalya’dır. Sahip olduğu eşsiz kum plajları, günümüzde hala tüm yalınlığı ile berraklığını koruyan koyları, pek çok insan tarafından keşfedilmeyi bekleyen büyüleyici burunlarıyla cazibe merkezidir. Baharın gelişi ile beraber şehir milyonlara ulaşan bir turizm kapasitesine kapılarını açar. Yerli ve yabancı turist karmasının ülkemizde en sık görülen noktalarından biri olan Antalya, aynı zamanda mitolojik olayları ve bugün pek çok uygarlığa hitap eden tarihi yapıları ile de büyük bir kültüre sahip çıkar.

Şehirde gezilecek yerlerin başında gelen Kaleiçi, Antalya’nın en meşhur noktalarından biridir. Osmanlı döneminin eşsiz mimarisini bugünün modernliği eşliğinde harmanlayan bölge; geniş caddelerinde yer alan meydanları, sağlı sollu metrelerce uzanan restoranları, ışıltılı caddeleri ile oldukça görkemlidir. Buna tezat olarak Kaleiçi’nin iç kesimleri ise dokusu bozulmayan yapıların denize ulaştığı sokaklardır.

Şanlıurfa Antalya uçak bileti fiyatları

Antalya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Antalya seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Antalya  uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Antalya uçak bileti satın alınabiliyor.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Şanlıurfa Antalya uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.