Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Eskişehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Eskişehir Uçak Bileti

Şanlıurfa Eskişehir Uçak Bileti

Yılın dört mevsimi aktif bir sosyal hayata sahip Eskişehir, ülkemizin gençlik şehridir diyebiliriz. Kentin dört bir yanındaki mimarileri, heykeltıraşları ile modern bir görüntüyü simgeleyen şehir, Avrupai tarzı ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Özellikle son yıllarda belediye tarafından getirilen yenilikler ile bambaşka bir görüntüye kavuşan kent, yediden yetmişe her yaştan insanı memnun edecek bir turizm kentidir.

Eskişehir’de görmeden ayrılmamanız gereken yerlerin başında Odunpazarı gelir. Muhteşem bir ambiyansa sahip olan bölge aynı zamanda kentin ilk yerleşim yeridir. Tarihi yüzyıllar öncesine dayanan Odunpazarı evleri yan yana sıralı modern ve bugün ihtişamlı görüntüleri ile büyüleyicidir. Osmanlı döneminin tipik insan yaşantısına gözler önüne seren bölge verimli eller tarafından turizme kazandırılmanın onurunu sunar. Bu turizm bölgesinde aynı zamanda şehre özgü lezzetleri tadabilir ve yöresel hediyelik eşyalar bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Şanlıurfa Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.