Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Kahramanmaraş uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Kahramanmaraş’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Şanlıurfa Kahramanmaraş uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Kahramanmaraş’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Kahramanmaraş ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Kahramanmaraş’ta nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Kahramanmaraş Uçak Bileti

Şanlıurfa Kahramanmaraş Uçak Bileti

Bir Akdeniz şehri olan Kahramanmaraş, Anadolu uygarlıkları arasında yöresel tarzı kendine yol edinen kentler arasındadır. Güzel bir gastronomiye sahip olan şehir özellikle Maraş dondurması ile dünyaca ünlüdür. Kent bulunduğu bölgenin tüm özelliklerine hakim olarak yeşillik alan konusunda geniş bir perspektif gösterir. Aynı zamanda tarihi ve kültürel özellikleri ile de ön plana çıkan Maraş, gezmekten keyif alacağınız şehirlerden biridir.

Şehrin en ilgi çeken noktalarından biri geleneksel Maraş konaklarıdır. 19. yüzyıl sivil mimarinin hoş bir görüntüsünü yansıtan bu konaklar günümüzde hala mesken amacı ile kullanılır. Yöre insanının içe dönük yaşamını betimleyen yapılar genellikle iki veya üç kattan meydana gelir. Geniş bir avlunun bulunduğu konakların her birinde havuzda vardır. Evlerin içinin bu denli zengin olmasının sebebi ise dönem insanının günün büyük bir kesimini içeride geçirmesidir.

Şanlıurfa Kahramanmaraş uçak bileti fiyatları

Kahramanmaraş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kahramanmaraş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Kahramanmaraş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Kahramanmaraş uçak bileti satın alınabiliyor.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Şanlıurfa Kahramanmaraş uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.