Çok ucuz fiyatlarla Şanlıurfa Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şanlıurfa’dan Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 25 dakikadır.

Şanlıurfa Sivas uçak bileti al!

Sizde Şanlıurfa’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şanlıurfa Sivas ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızda ucuz tatil fırsatları da bulabilirsiniz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Şanlıurfa Sivas Uçak Bileti

Şanlıurfa Sivas Uçak Bileti

Geçmişte Anadolu’nun önemli kentleri arasında ilk sıralarda gelen Sivas; bugün tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile dikkat çekmeyi başarır. Tarih boyunca çeşitli uygarlıkların eline geçen şehir İpek ve Baharat Yolunun geçiş güzergahı üzerinde olmasından dolayı yıllar boyunca ticaretin aktif olduğu merkezlerden biri olarak varlığını devam ettirdi.

Anadolu Selçuklularının önem verdiği şehirlerden olması itibarıyla özellikle bu uygarlığa dair çok fazla tarihi yapıya rastlayabilirsiniz. Sivas aynı zamanda ülkemizin önemli kaplıca merkezlerinden biridir.

1985 tarihinde UNESCO listesine girmeye hak kazanan Divriği Ulu Cami bugün hem şehrin, hem de ülkemizin en görkemli yapılarından biridir. Halk dilinde “Anadolu’nun Elhamrası” ve “Divriği Mucizesi” olarak adından bahsettiren yapı muhteşem figürleri, taş işçiliği, asimetrik motifi ile göz alıcıdır.

Şanlıurfa Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şanlıurfa Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı Ulaşım

2007 yılından beri iç hat ve dış hat seferleriyle hizmetini sürdüren ve Şanlıurfa şehir merkezine 35 km mesafede bulunan Şanlıurfa GAP Havalimanı’ndan merkeze gitmek oldukça kolay. Çeşitli alternatifler bulunmakla beraber taksilerle merkeze günün 24 saatinde ulaşabilirsiniz. Bir diğer ulaşım aracı olarak HAVAŞ otobüslerini tercih edebilirsiniz.

HAVAŞ otobüsleri uçakların inişinden 25 dakika sonra kalkmaktadır. Ortalama 45 dakika sonra merkeze varıyor. Tevhide Hatun Lisesi, Karaköprü İsmar, Karaköprü BİM, Otogar Kavşağı, DSİ Durağı ve Avşaroğlu Petrol ikametlerinden geçen HAVAŞ otobüsleri ekonomi bir ulaşım aracıdır. Terminalde bulunan araç kiralama firmalarından istenirse araç da kiralanabilir. Buradan istenen model ve fiyat aralığına göre kiralanacak araçlarla şehir merkezine gitmek mümkündür. Terminalde Avis ve Baydili araç kiralama firmalarını bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Havalimanı içinden de Şanlıurfa Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Şanlıurfa Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.