Çok ucuz fiyatlarla Siirt Artvin uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt'den Artvin'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Siirt Artvin uçak bileti al!

Sizde Siirt'den Artvin'e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Artvin uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Artvin'de nerelere gidebiliriz?

Siirt Artvin Uçak Bileti 300x200 Siirt Artvin Uçak Bileti

Siirt Artvin Uçak Bileti

Doğu Karadeniz Bölgesinin en gözde şehirlerinde olan Artvin, özellikle son yıllarda popüler bir değer kazanması sonucunda ülkemizde önemli bir yere geldi. Muhteşem bir tabiata kendini teslim eden kent; gölleri, şelaleleri, yaylaları, kaleleri, köprüleri, manastırları ve milli parkları ile bugün Türkiye'nin en önemli turizm destinasyonları arasında başlarda gelir. Eşsiz doğal güzellikleri ile gezginlerine eğlenceli bir tatil rotası sunan kentin tarihi milattan önce 3000 yılına dayanır.

Her yıl temmuz ayında boğa güreşlerinin yapıldığı Artvin Kafkasör Yaylası, şehrin adı ile bütünleşen değerlerden biridir. 1250 metre yüksekliğe sahip olan bölge, Artvin şehir merkezine 10 kilometre uzaklıktadır. Ülkemizde yayla turizminin en yoğun olduğu noktalar arasında olan Kafkasör, misafirlerine doğanın kalbinde konaklama imkanı da tanır.

Günümüze kadar şehrin tarihine tanıklık eden başyapıtlardan olan Dolishane Kilisesi 10. yüzyılda Bagratlı Kral tarafından inşa edildi. Hamamlı Köyü sınırlarında bulunan yapı, ilk dönemlerinde manastır olarak inşa edilse de günümüzde kilise özelliklerini korur. Artvin'de görmekten keyif alacağınız yapıların başında gelen Dolishane Kilisesi, yapıldığı dönemin izlerini yansıtan güneş saati ile de eşdeğer bir tarihe sahiptir.

Siirt Artvin uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Artvin seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Artvin seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Siirt, Türkiye'yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara'ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM'ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı'ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı'na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı'na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Siirt Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Artvin uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Siirt Artvin uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.