Çok ucuz fiyatlarla Siirt Ordu uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt'den Ordu'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 50 dakikadır.

Siirt Ordu uçak bileti al!

Sizde Siirt'den Ordu'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Ordu uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Ordu'da nerelere gidebiliriz?

Siirt Ordu Uçak Bileti 300x200 Siirt Ordu Uçak Bileti

Siirt Ordu Uçak Bileti

Karadeniz'in en güzel şehirleri arasında kendini gösteren Ordu, yemyeşil doğası ile gezginlerine tabiatın her türlü rengini sunar. Karadeniz mutfağının geniş özelliklerine sahip olan kent, birbirinden çeşitli lezzetler ile beğeni odağıdır. Kültürel zenginlikleri ve tarihsel özellikleri ile de ayrı bir değere kucak açan kent, özellikle bahar ve yaz aylarının gelişi ile beraber hareketli şehir yaşantısına kendini teslim eder. Ordu aynı zamanda ülkemizin yayla turizmi merkezlerinin başlarında gelir.

Ordu şehir merkezine 8 kilometre uzaklıkta olan Boztepe, şehrin ve Karadeniz'in en güzel manzaralarından birine sahiptir. Dört bir yanı doğanın bin bir türlü yeşili ile bürülü olan bölge, özellikle son yıllarda belediye tarafından yapılan şehri güzelleştirme çalışmaları neticesinde bugün Ordu'da yerli ve yabancı turiste en sık rastlanan bölgelerin başında gelir. Kara yolu ile ulaşımın sağlandığı Boztepe'ye, aynı zamanda teleferik sistemi ile de ulaşılabilir. 2350 metre yükselikteki Boztepe'nin etrafından dinlenme alanları ve şehre özgü lezzetleri tatma imkanı bulabileceğiniz kafaler yer alır.

1853 tarihinde bölgeye yerleşen Rumlar tarafından inşa edilen Taşbaşı Kilisesi, kentin tarihsel özetini gözler önüne serer. Yıllar içinde farklı amaçlar için kullanıma açılan bina günümüzde şehrin tüm kronolojisini yansıtan müze olarak ziyarete açıktır.

Siirt Ordu uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Ordu  seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Ordu seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Siirt, Türkiye'yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara'ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM'ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı'ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı'na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı'na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Siirt Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Ordu uçak bileti satın alınabiliyor.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun'a hem de Ordu'ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı'ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Siirt Ordu uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.