Çok ucuz fiyatlarla Giresun Siirt uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Siirt’e haftada iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 19 saat 40 dakikadır.

Giresun Siirt uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Siirt’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Siirt uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Siirt’te nerelere gidebiliriz?

Giresun Siirt Uçak Bileti

Giresun Siirt Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinde yer alan Siirt, tarihteki anlamı ile Türklerin Anadolu’ya ilk yerleştikleri birimlerden biridir. Anadolu ve Mezopotamya’nın kesiştiği noktada yer alan şehir, Cilalı Taş Devrinden günümüze kadar farklı uygarlıkların beşiği olması itibarıyla maneviyatı oldukça yüksek bir tarihe sahiptir.

Şehrin en kalabalık noktalarından birini ifade eden Hükumet Caddesi üzerindeki Saat Kulesi, 1975 yılına aittir. Altı katlı olan yapının ilk beş katının her birinde pencere bulunur. İki renkli kesme taş ile inşa edilen kule, şehrin tarihi simgelerinden biridir.

Eski Selçuklu sultanları tarafından yapıldığı tahmin edilen Siirt Ulu Cami, halk tarafından ‘Çinili Minare’ olarak da adlandırılır. Uzun yıllar boyunca caminin içinde olan gösterişli minber, günümüzde Ankara’da yer alan Etnografya Müzesinde sergilenir.

Dicle Nehrinin önemli kollarından biri olan Botan Çayının yan kısmında sıralı olan Botan Mağaraları, kalker oluşumlu jeolojik yapısı ile görenler tarafından merak uyandırır. Eski çağlarda ev olarak kullanılan bölgenin içinde kilise ve arkeolojik höyük vardır. Bölgede belirli aralıklarla arkeolojik kazı hala devam eder.

Giresun Siirt uçak bileti fiyatları

Siirt seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Siirt seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Siirt uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Siirt uçak bileti satın alınabiliyor.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Giresun Siirt uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı