Çok ucuz fiyatlarla Kayseri Siirt uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kayseri’den Siirt’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 10 dakikadır.

Kayseri Siirt uçak bileti al!

Sizde Kayseri’den Siirt’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kayseri Siirt uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Siirt’te nerelere gidebiliriz?

Kayseri Siirt Uçak Bileti

Kayseri Siirt Uçak Bileti

Türklerin Anadolu’daki ilk yerleşim yeri olan Siirt bu özelliği sayesinde kültürel ve tarihi bir atmosfere sahiptir. Çıkış noktası Cilalı Taş dönemine kadar dayanan şehir, günümüze kadar pek çok zenginliğini muhafaza ederek ulaştı. Mezopotamya ile Anadolu’nun kesişim noktasında yer alan bölge, pek çok medeniyete ev sahipliği yapması ile bilinir.

Siirt Ulu Caminin oldukça yakınında bulunan saat kulesinin yapımı 1905 yılına aittir. Nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı yıkılan kule ikinci defa 1975 yılında tamamlandı. Yapımında iki renkli kesme taşın yer aldığı bina şehrin önemli yapılarından biri olan Vilayet Konağının karşısındadır. Altı katlı bir mimariden oluşan saat kulesi, dört yüzlüdür.

Ülkemizin önemli nehirlerinden biri olan Dicle Nehri kıyısındaki Botan Mağaraları, Botan Çayı boyunca uzanan bir güzelliktir. Siirt’in en bilinen yerleşim yeri olan Botan Vadisi pek çok kilisenin, antik kentin ve mağaranın birleşimden oluşur. Şehrin en eski yerleşim yeri olarak bilinen vadi, suyun aşınması sonucu meydana gelen kalkerli yapıya sahiptir. Günümüzde hala arkeolojik kazıların devam ettiği bölge turizme açıktır.

Kayseri Siirt uçak bileti fiyatları

Siirt seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Siirt seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kayseri Siirt uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kayseri Erkilet Havalimanı içinden de Kayseri Siirt uçak bileti satın alınabiliyor.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Kayseri Siirt uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.