Çok ucuz fiyatlarla Siirt Batman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt’den Batman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 20 dakikadır.

Siirt Batman uçak bileti al!

Sizde Siirt’den Batman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Batman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Batman’da nerelere gidebiliriz?

Siirt Batman Uçak Bileti

Siirt Batman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin görülmeye değer şehirlerinden olan Batman, ülkemizde kültürel zenginliği kendini esirgemediği yerleşimlerden biridir. Mezopotamya’nın önemli ayaklarından biri olan Batman, tarihsel ve kültürel karmanın oluşturduğu görüntüleri ile dikkatleri üzerine çeker. Aynı zamanda Batman, bu özelliklerinin yanında doğal güzellikleri ile de misafirlerine hoş bir seyahat deneyimi yaşatır.

Jeopolitik yapısı ile ilgi çeken Hasankeyf, bugün ülkemizin suları altında kalan antik kentlerden biridir. Ne zaman kurulduğu kesin olarak bilinmeyen bölgede hala pek çok kişi mesken amacı ile yaşamını devam ettirir. Bizans İmparatorluğu döneminde sınırlarının geliştiği ve üzerine ek bir kalenin ilave edildiği görülen Hasankeyf, tarihin çeşitli dönemlerine ait mağaraları, farklı dinlere ait ibadet merkezleri, su medeniyeti ile gizemli bir atmosfere sahiptir.

Tarihte Beşiri ilçesine giden ticaret yollarının en önemli kavşak noktası olarak varlığını koruyan Memikan Köprüsü, bugün Batman’nın yüzyıllardan kalma mirasıdır. Tarihi İpek Yolunun geçiş güzergahı üzerinde yer alan köprü, İlk Çağdan Orta Çağa kadar stratejik bir konuma sahip olması ile tanınır. Tek gözlü olan yapı günümüzde bu değerini yitirse de taşıdığı manevi değeri hala muhafaza eder.

Siirt Batman uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Batman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Batman seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Siirt, Türkiye’yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara’ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM’ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı’ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı’na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt’e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Siirt Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Batman uçak bileti satın alınabiliyor.

Batman Havalimanı Ulaşım

Batman Havalimanı şehir merkezine 7 km mesafededir. Bu sebeple kent merkezine geçmek oldukça kolaydır. Merkeze ulaşabileceğiniz en rahat ve ekonomi araç otobüstür. Sabah 7’de sefere başlayan otobüsler 18:30’a kadar seferlerine devam etmektedirler. Uçak iniş kalkışa göre seferler ayarlandığından herhangi bir aksaklık söz konusu olmamaktadır. Ortalama 15 dakika içerisinde yolcular merkeze ulaşmış oluyorlar.

Havalimanı önünde bulunan taksi durağından merkeze ulaşmak bir başka alternatiftir. Batman merkez havalimanına yakın olduğundan maddi anlamda da fazla yük getirmeyecektir. Özellikle ağır eşya getirenler daha çok taksi tercih etmektedir. Havalimanı servisleri ise merkezden havalimanına ve havalimanından merkeze seferler düzenleyerek yolcuları götürmektedir. Havalimanı terminal binası önünden uçuş sonrası yolcuları alan servisler merkeze kadar götürmektedirler.

Siirt Batman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.