Çok ucuz fiyatlarla Siirt Zonguldak uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Siirt'den Zonguldak'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

Siirt Zonguldak uçak bileti al!

Sizde Siirt'den Zonguldak'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Siirt Zonguldak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Zonguldak'da nerelere gidebiliriz?

Siirt Zonguldak Uçak Bileti 1 300x213 Siirt Zonguldak Uçak Bileti

Siirt Zonguldak Uçak Bileti

Varlığının ilk yıllarından beri Karadeniz'in en önemli liman şehirlerinden biri olarak tarihsel sürecini devam ettiren Zonguldak, bugün de Kuzey ülkeleri ile aramızda alışverişi sağlayan merkezlerden biridir. Muhteşem bir doğaya sahip olan kent, bu doğrultuda sahip olduğu şelaleler, göller, plajlar ve yayalar ile tabiatın kalbidir. Kent tüm bunların yanı sıra yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıklardan kalan taşıdığı değerler ile de dikkatleri üzerine çeker.

Tieion Antik Kenti ve Filyos Kalesi, kentin tarihsel belleğini diri tutan adreslerin başında gelir. Zonguldak'da ilk yerleşimin olduğu yer olarak adından bahsettiren antik kent, Çaycuma ilçesinde yer alır. Tios adlı rahibin önderliğindeki Miletos kolonisi tarafından kurulduğu bilinen merkez, Roma döneminde milattan önce 70 yıllarında yıkılıp Bizans döneminde tekrar inşa edildi. Günümüzde hala pek çok medeniyete özgü izlerin hüküm sürdüğü nokta, şehirde görülmesi gereken yerlerin başında gelir.

Anadolu jeotermal kaynaklar bakımından dünyanın önde gelen ülkeleri arasındadır. Zonguldak'da bunun örneğini Kozlu Ilıksu Kaplıcaları yansıtır. Bugün pek çok rahatsızlığa iyi geldiği bilinen kaplıca merkezi özellikle kış aylarında bölgenin turizm adresleri arasına girer. Kozlu kaplıcalarının etrafında konaklamak için çeşitli alternatifler vardır.

Siirt Zonguldak uçak bileti fiyatları

TatilCity.Net olarak Zonguldak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini sizinle buluşturuyoruz. Tüm hava yolu şirketlerinin Zonguldak seyahat tarifelerine ulaşabilir, uçuş günlerine ve saatlerine göre biletinizi alabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ulaşım

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Siirt, Türkiye'yi Siirt Dilektepe Yolu Pınarca Köyü yolu üzerindeki Siirt Havalimanı ile bağlamaktadır. Siirt merkeze 14 kilometre mesafede bulunan Siirt Havalimanı, komşu şehirlerden yolcuları da İstanbul ve Ankara'ya ulaştırmaktadır. Siirt Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşım oldukça kolaydır.

Siirt Havalimanı içinde çok sayıda restoran, cafe, dinlenme alanı, ren a car ofisleri ve farklı bankalara ait ATM'ler bulunuyor.

Siirt Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş

Havayolları işletmeciliği altında Siirt Havalimanı'ndan şehir merkezinin farklı noktalarına belli saatlerde Havaş ile ulaşım sağlamaktadır.

Otobüs

Siirt belediyesi tarafından düzenlenen ve şehir merkezinin farklı noktalarından hareket eden otobüs seferleri ile Siirt Havalimanı'na ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araçlar

Siirt şehir merkezine yaklaşık olarak 14 kilometre mesafede yer alan Siirt Havalimanı'na özel taksi ile 20-25 dakika süren bir yolculuk sonrası ulaşabilirsiniz. Araç kiralamak isterseniz,  iç hatlar veya dış hatlar terminalinde yer alan rent a car şirketlerinden faydalanabilirsiniz.

Siirt Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Siirt'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Siirt Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saatte uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Siirt Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Havalimanı içinde bulunan taksi durağı da 7/24 havalimanı yolcularına hizmet vermektedir.

Siirt Havalimanı içinden de Zonguldak uçak bileti satın alınabiliyor.

Zonguldak Havalimanı Ulaşım

Karadeniz Bölgesinde yer alan Zonguldak'ta ilk olarak 1999 tarihinde açılan havalimanı, 2002 yılında kapatılmıştır. 2007 yılında tekrar hizmet vermeye başlayan havalimanı, şehir merkezine 8 kilometre mesafede bulunan Çaycuma'ya bağlı Hacılar Köyünde yer alıyor. 500.000 yolcu kapasitesi ile Türkiye'de dilediğiniz noktaya direkt veya aktarmalı uçuşları bulunan Zonguldak Havalimanı, bölgenin ulaşımını oldukça rahatlatıyor.

Zonguldak Havalimanına Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Zonguldak Havalimanından şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Şehir merkezindeki belli noktalardan hareket eden Havaş ile Zonguldak Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden ve ilçelerinden Zonguldak Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

500.000 yolcu kapasiteli Zonguldak Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında yer alan taksileri tercih ederek kısa mesafede yer alan şehir merkezine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Zonguldak'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Zonguldak Havalimanına gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Siirt Zonguldak uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.