Çok ucuz fiyatlarla Sinop Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Adıyaman’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 55 dakikadır.

Sinop Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Sinop’dan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Sinop Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Adıyaman Uçak Bileti

Sinop Adıyaman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en dikkat çekici şehirlerinden olan Adıyaman, günümüzün turizm potansiyeli en yüksek kentleri arasındadır. Orta Fırat bölümünde yer alan Adıyaman, özellikle Neolitik ve Kalkilitik çağlara ait eserleri ile beğeni kazanır. Geçmiş uygarlıkların izlerini hala barındıran kent özellikle antik eserler, kadın ve erkek figürleri ile dikkatleri üzerine çeker.

1987 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine giren Nemrut Dağı, ülkemizin görülmeye değer en önemli noktalarından biridir. Kahta ilçesinde yer alan bölge 2150 metre yüksekliğe sahiptir. Yüzyıllar boyunca çeşitli uygarlıkların egemenliği altına giren Nemrut Dağı günümüzde hala keşfedilmeyi bekleyen pek çok kalıntıya ev sahipliği yapar.

Adıyaman’a 63 kilometre uzaklıkta olan Arsemia Antik Kenti, Kahta ilçesi sınırlarındadır. Tarihin en görkemli yüzlerine tanıklık eden bölge, milattan önce 2. yüzyılda kurulması ile tanınır. Şehir pek çok açıdan kronolojik sıra ile medeniyetlerin izlerine hakim olması ile ünlüdür. Yüzyıllar boyunca üzerinde yaşamın olduğu ve kültürel zenginliği ile de göz kamaştıran Arsemia Antik Kenti birbirinden hoş doğal güzelliklerin arasında görkemli bir görüntü çizer.

Sinop Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Sinop Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.