Çok ucuz fiyatlarla Sinop Kayseri uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop'tan Kayseri'ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 45 dakikadır.

Çok ucuz fiyatlar ile Kayseri uçak bileti ve tatil fırsatları web sitemizde!

Kayseri Otelleri

Kayseri'de yapılacak şeyler

Kayseri hakkında detaylı bilgiler… Sizler için Kayseri gezilecek yerler rehberi hazırladık.

tatil city

Kayseri ucuz uçak bileti

Sinop Kayseri uçak bileti al!

Sizde Sinop'tan Kayseri'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Kayseri uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Kayseri'de nerelere gidebiliriz?

Sinop Kayseri Uçak Bileti 1 300x225

Sinop Kayseri Uçak Bileti

Dünyanın en eski şehirleri arasında olan Kayseri, İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Yüzyıllardan beri aktif bir yerleşimin olduğu kent bugün çeşitli dinleri hala bir arada barındıran bir bölgedir. Ülkemizin önemli gastronomi mutfaklarından biri olan Kayseri, özellikle hamurdan yapılan yöresel lezzetleri ile damakları şenlendirir. Ayrıca şehir Türkiye'nin en önemli kayak turizmi merkezlerinden biri olarak kış aylarında yoğun oranda turist çeker.

Roma İmparatorluğu tarafından inşa edilen Kayseri Kalesi, diğer tüm şehirlerdeki kalelerin aksine şehir meydanında yer alır. Cumhuriyet Meydanındaki kale, stratejik bir kavşak noktasında bulunmasından dolayı yıllar boyunca şehrin güvenliğini sağladı. Bugün hala çeşitli imparatorluklara ait yaşam izlerinin kendini gösterdiği Kayseri Kalesi, iç ve dış surlar olarak ikiye ayrılır. Günümüzde dış surları harap olan kalenin iç surları hala sağlamlığını korur. İçinde pek çok sahafın yer aldığı kale, bugün şehrin kültürel merkezlerinin başında gelir.

Sinop Kayseri uçak bileti fiyatları

Kayseri seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Kayseri seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Kayseri uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Kayseri  uçak bileti satın alınabiliyor.

Kayseri Havalimanı Ulaşım

Kayseri ile havalimanı arasında 5 km bulunmaktadır. Havalimanından Kayseri şehir merkezine gitmek isteyenler için çeşitli alternatifler bulunuyor. Taksi bunlardan birisidir. Şehir merkezine sadece 15 dakikalık bir uzaklık olduğundan fiyat olarak da uygun düşmektedir.

Toplu taşıma tercih edenler için otobüs ve dolmuşlar terminalin dışından geçmektedir. Belediyenin 100 ve 102 nolu otobüsleri duraktan geçerek yolcuları merkeze götürmektedir. Kayseri Erkilet Havalimanı 24 saat şehit ile bağlantılıdır.

HAVAŞ kent merkezine ulaşmak için kullanabileceğiniz bir başka araçtır. HAVAŞ günün erken saatlerinde yolculuğa başladığından bu araçla merkeze çok kolay ulaşabilirsiniz.

Sinop Kayseri uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.