Çok ucuz fiyatlarla Sinop Malatya uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop'tan Malatya'ya her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Bütçenize uygun Malatya otelleri Tatil City'de. Ucuza uçmak isteyenlere ise Malatya uçak bileti içinde fırsat var!..

Malatya Otelleri

Malatya'da yapılacak şeyler

Malatya'ya gideceğim diyenlere bilgiler… Malatya gezilecek yerler rehberi sizler için hazırladık.

tatil city

Malatya ucuz uçak bileti

Sinop Malatya uçak bileti al!

Sizde Sinop'tan Malatya'ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Malatya uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Malatya'da nerelere gidebiliriz?

Sinop Malatya Uçak Bileti 300x225

Sinop Malatya Uçak Bileti

Doğu'nun en güzel şehirlerinden olan Malatya, ülkemizin kayısı diyarıdır. Şehir gelişmiş caddeleri, alışveriş mekanları ve eğlence hayatı ile dikkatleri üzerine çeker. Tarihi oldukça eski dönemlere kadar dayanan kent, bugün özellikle höyükleri, mağaraları, camileri, türbeleri, kanyonları ve şelaleleri ile ilgi odağıdır. Kültürel turizmin ülkemizde adreslerinden biri olan Malatya bunun yanı sıra tabiat güzelliği ile de adından söz ettirir.

Yemyeşil ağaçların arasına gizlenen Günpınar Şelalesi Darende ilçesindedir. Yüksek bir debiye sahip olan şelale kayalıklar arasından akan suyu ile muhteşem güzelliğe sahiptir. Nefes kesici bir tabiat güzelliğine şahitlik edebileceğiniz şelale ve çevresinde şehre özgü yöresel lezzetleri tatma imkanı da yakalayabilirsiniz.

Uçurumları ile aksiyon sahnelerini aratmayan Levent Vadisi, kentin en ilginç köşelerinden biridir. Farklı yeryüzü şekilleri ile tam bir ilgi odağı olan vadi pek çok doğa sporuna elverişli olması ile beraber önemli bir turizm destinasyonudur.

Sinop Malatya uçak bileti fiyatları

Malatya seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Malatya  seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Malatya uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Malatya uçak bileti satın alınabiliyor.

Malatya Havalimanı Ulaşım

Malatya'nın Akçadağ ilçesinde bulunan Erhaç Havalimanı şehir merkezine 34 km mesafede yer almaktadır. Havalimanından Malatya şehir merkezine gitmek için HAVAŞ, taksi, araç kiralama gibi seçenekler olduğu gibi Akçadağ'a gelen belediye otobüsleri de hizmet vermektedir.

Sinop Malatya uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.