Çok ucuz fiyatlarla Sinop Muş uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop'tan Muş'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 20 dakikadır.

Ekonomik fiyatlı, bütçe dostu Muş otelleri de Tatil City'de. Muş otelleri içinden en ucuz fiyatı olan oteller, üstelik kaliteden ödün vermeden seçildi. Ucuz tatil fırsatları ile çok uygun fiyatlarla Muş uçak bileti de web sitemizde!..

Muş Otelleri

Mir Saray Hotel 6 500x300

Mir Saray Hotel Muş Türkiye

0 görüşler

Kent merkezinde bulunan otel tüm kurum ve kuruluşlara, otogar, tren garı, havaalanı ve şehir içi ulaşım araçlarına çok yakındır. 

ortalama fiyatı150TL SEÇİN
Hotel Diyar Paris 4 500x300

Hotel Diyar Paris Muş Türkiye

0 görüşler

Muş merkezinde bulunan şehrin tek 4 yıldızlı otelidir.

ortalama fiyatı250TL SEÇİN
Muş Grand Hotel 1 e1546870378832 500x300

Muş Grand Hotel Muş Türkiye

0 görüşler

Muş şehir merkezinde olan otel Oda kahvaltı konseptinde çalışmaktadır.

ortalama fiyatı130TL SEÇİN

Muş'da yapılacak şeyler

Muş'a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Muş'da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Muş gezilecek yerler rehberi hazırladık.

tatil city

Muş ucuz uçak bileti

Sinop Muş uçak bileti al!

Sizde Sinop'tan Muş'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Muş uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Muş'ta nerelere gidebiliriz?

Sinop Muş Uçak Bileti 300x141

Sinop Muş Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesinin tarihi zenginliği ile tanınan şehri Muş, günümüzde nostaljik bir tura çıkmak isteyenler için biçilmiş kaftandır. Tarihi camileri, yerleşimleri, sokak yaşantıları, kentin her bir köşesinde karşılaşabileceğiniz mimarileri, kaleleri ve hanları ile hoş bir görünüme sahip olan şehir tüm bunların yanı sıra doğal güzellikleri ile de bir o kadar ilgi çeker.

Hz. Ömer döneminde Müslümanların eline geçen Muş Kalesi, kentin bilinen en eski yerleşimidir. Kimler tarafından yapıldığı kesin olarak bilinmeyen kale, şehir merkezinde yer alır. Özellikle Moğol istilası döneminde adından sıklıkla bahsettiren Muş Kalesi günümüzde hala çeşitli saldırılara ait izler taşır. Belli bir topluluğun Anadolu'ya yerleşmek için geçtiği güzergah üzerinde bulunmasından dolayı yapı; Arap, Osmanlı ve Selçuklu'ya ait kaya mezarları ile çevrilidir.

Alt katı kesme taştan, üst katı ise kerpiçten inşa edilen Yıldızlı Han, 1300'lü yıllara ait eserdir. Geçmişte önemli ticaret yollarından olan İpek Yolu üzerinde bulunmasından dolayı değerli bir ticaret lokasyonu özelliği taşıyan han, günümüzde Kültür ve Turizm Bakanlığı kapsamı altındadır.

Sinop Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı'ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Sinop Muş uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.