Çok ucuz fiyatlarla Sinop Rize uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop'tan Rize'ye her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 30 dakikadır.

Sinop Rize uçak bileti al!

Sizde Sinop'tan Rize'ye gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Rize uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Rize'de nerelere gidebiliriz?

Sinop Rize Uçak Bileti 300x236 Sinop Rize Uçak Bileti

Sinop Rize Uçak Bileti

Karadeniz ve tabiat denildiğinde akla ilk gelen şehirler arasında yerini alan Rize, doğanın güzelliği ile özellikle bahar ve yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından akına uğrar. Yayla turizmi merkezleri arasında başlarda gelen kent, muhteşem tabiat manzaraları ile doyumsuz bir tatil keyfi yaşatır. Yılın büyük bölümü yemyeşil bir örtü ile kaplı olan Rize, sıcacık Karadeniz insanı ve birbirinden lezzetli yemekleri ile de harika bir atmosfere hakimdir.

1994 yılında Bakanlar Kurulu kararı ile milli park statüsüne kavuşan Kaçkar Dağları, ülkemizin en büyük değerleri arasında gösterilir. Çamlıhemşin ilçesine 16 kilometre mesafede yer alan devasa güzellik içinde; çeşitli köyler, şelaleler, dereler ve yaylalar barındırır. 800'ün üzerinde bitki çeşidine sahip olan Kaçkar Dağları Milli Parkı aynı zamanda omurgalı ve omurgasız pek çok hayvana ev sahipliği yapar. Bunun yanı sıra bölge heliski, trekking, rafting, kaya tırmanışı ve belirli alanlarında kamp içinde uygundur. Aynı zamanda Karkaç Dağının içinde olan Fırtına Deresi de şehrin görülmesi gereken önemli doğal güzelliklerinden biridir.

Sinop Rize uçak bileti fiyatları

Rize seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Rize seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Rize uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Rize  uçak bileti satın alınabiliyor.

Rize Artvin Havalimanı Ulaşım

Türkiye'nin deniz doldurularak yapılan ikinci havalimanı olma özelliği taşıyan Rize-Artvin Havalimanı, Artvin'e 120 kilometre mesafede olan, Yeşilköl Pazar mevkinde yer alıyor.

Rize- Artvin Havalimanı'na Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Rize-Artvin Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Şehir merkezinden Rize-Artvin Havalimanı güzergahında ilerleyen dolmuş ve minibüs seferleri ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Rize-Artvin Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz aracı kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı taksi durağından da sizi Artvin şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya götürecek özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Rize-Artvin Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Artvin'e seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Rize-Artvin Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Rize-Artvin Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Rize Artvin Havalimanı uçak bileti de web sitemizden satın alınabiliyor.

Sinop Rize uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.