Çok ucuz fiyatlarla Sinop Samsun uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop'tan Samsun'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 30 dakikadır.

Kurtuluş savaşının mihenk taşlarından Samsun.. TatilCity.NET, Samsun otelleri için çok uygun fiyatlar veriyor. Ucuz tatil fırsatı arayanlara ucuz Samsun uçak bileti web sitemizde..

Samsun Otelleri

Samsun'da yapılacak şeyler

“Samsun'da Yapılacak Şeyler” sizler için hazırlandı. Bir de almanak hazırladık. Samsun gezi rehberi mutlaka görülmeli!..

tatil city

Samsun ucuz uçak bileti

Sinop Samsun uçak bileti al!

Sizde Sinop'tan Samsun'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Samsun uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Samsun'da nerelere gidebiliriz?

Sinop Samsun Uçak Bileti 300x200

Sinop Samsun Uçak Bileti

Zengin bir kültürel dokuya sahip olan Samsun, Karadeniz Bölgesinin turizme elverişli kapılarından biridir. Aynı zamanda bulunduğu bölgenin pek çok açıdan en gelişmiş şehri olarak gösterilen Samsun, nüfus bakımından da kalabalıktır. Tarihinin oldukça eski çağlara kadar dayandığı bilinen kent, günümüzde kadar farklı imparatorluklara, beyliklere ve topluluklara kapılarını açtı. Çeşitli insan profillerinin yaşam izlerini ve mimari eserlerini barındıran Samsun, tüm bunların yanı sıra aynı zamanda doğal güzelliği ile de ön plana çıkar.

Şehrin ilk yerleşim birimi olan Amisos Tepesi Samsun'a 4 kilometre uzaklıktadır. Kenti ayaklar altına alan bu tepeye kara yolu ile ulaşım sağlanabildiği gibi teleferik ile Karadeniz üzerinden de gidebilirsiniz. Muhteşem manzaraları ile baş döndüren bir yolculuğa tanıklık edebileceğiniz Amisos, fotoğraf karelerinizi renklendirir. Mitoloji de sıklıkla adından bahsettiren bölgenin etrafında çeşitli dinlenme alanları, çay bahçeleri ve restoran yer alır.

Sinop Samsun uçak bileti fiyatları

Samsun seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Samsun seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Samsun uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Samsun uçak bileti satın alınabiliyor.

Samsun Havalimanı Ulaşım

Havalimanından şehir içerisine minibüs, otobüs ve taksi ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca dileyen yolcular Samsun'dan Sivas ve Amasya'ya trenle de ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca feribot seferleri de yapılmaktadır.

Bafra ile Ordu'ya giden HAVAŞ servisleri yolcuları merkezlere ulaştırmaktadır. HAVAŞ servisleri uçak indikten sonra 20 dakika ile 30 dakika arasında kalkmaktadır. Ancak HAVAŞ güzergahı uymayan yolcular için bir alternatif de taksidir. Havaalanında 24 saat hazır bekleyen taksiler bulunmaktadır.

Araç kiralamak isteyen yolcular için havalimanında pek çok araç kiralama firması bulunmaktadır. Budget, Avis, Hertz, Sixt, Fox gibi firmaların ofisleri bulunmaktadır. Burada arzu edilen model ve fiyat aralığına göre araç kiralanabilir.

Sinop Samsun uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.