Çok ucuz fiyatlarla Sinop Tokat uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop'tan Tokat'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 20 dakikadır.

Sinop Tokat uçak bileti al!

Sizde Sinop'tan Tokat'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Tokat uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Tokat'da nerelere gidebiliriz?

Sinop Tokat Uçak Bileti 1 300x200 Sinop Tokat Uçak Bileti

Sinop Tokat Uçak Bileti

En eski adı ile “Komano” olarak bilinen Tokat, yüzyıllar boyunca özenle taşıdığı köprüleri, mağaraları, camileri, kaleleri ile Anadolu'nun kültürel değeri yüksek kentleri arasındadır. Uzun yıllar boyunca Selçuklu'nun hakimiyeti altında kalan kent, özellikle bu döneme ve Osmanlı'ya ait kalıcı mirasları ile dikkatleri üzerine çeker. Tokat bugün tam anlamıyla Anadolu'nun tipik kentlerinden biri olarak karşımıza çıkar. Şehir tüm bunların yanı sıra muhteşem güzellikteki tabiatı ile de gezginlerini kendine hayran bırakır.

Tokat'a 28 kilometre uzaklıkta olan Ballıca Mağarası, şehrin en önemli simgesidir. Dünyanın sayılı güzelliklerinden biri olan mağarasının oluşumu yaklaşık olarak 3.5 milyon yıl sürdü. Pazar ilçesine yaklaşık olarak 5 kilometre uzaklıktaki bu bölge yıl boyunca yerli ve yabancı pek çok gezginin dikkatini çeker. Büyük kolonlar, travertenler, yapısal taşlar ve sütunlar ile ilgi odağı haline dönüşen Ballıca Mağarası yalnız Sivas'ın değil, ülkemizinde sayılı değerlerinden biridir.

Sinop Tokat uçak bileti fiyatları

Tokat seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Tokat seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Tokat  uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY'ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Tokat uçak bileti satın alınabiliyor.

Tokat Havalimanı Ulaşım

1993 yılında yapılan Tokat Havalimanı, merkeze bağlı Büyükbağlar Köyü yolu üzerinde yer almaktadır. Şehir merkezine 18 kilometre uzaklıkta yer alan Tokat Havalimanı'na otobüs, servis veya taksi le ulaşım sağlayabilirsiniz.

Tokat Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Tokat Havalimanı'ndan şehir merkezine her uçuş için planlanan hava yolu yolcu taşıma servisi Havaş servisleri bulunuyor. Her saat başı hareket eden bu servisleri kullanarak gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Minibüs ve Dolmuş ile Ulaşım

Havalimanı uçak iniş ve kalkış saatlerine göre düzenlenen Topçam minibüs seferleri ile de şehir merkezinden havalimanına ve havalimanından ise şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Tokat Havalimanı çıkışında yer alan taksi durağından şehir merkezine veya dilediğiniz herhangi bir noktaya özel araçlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Kişisel araçlarını tercih edenler havalimanına ait 60 araçlık kapasiteye sahip otoparkı da kullanabilir.

Tokat Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Tokat'a seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Tokat Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan Tokat Havalimanı'na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Sinop Tokat uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.