Çok ucuz fiyatlarla Denizli Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Sinop’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 5 saat 15 dakikadır.

Denizli Sinop uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Denizli Sinop Uçak Bileti

Denizli Sinop Uçak Bileti

Batı Karadeniz Bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Sinop, şirin yapısı ile ziyaretçilerini cezbedici bir albeniye sahiptir. Sinop, doğal güzelliği ile ülkemizin öne çıkan kentlerinden biridir. Nüfusun çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu şehir, Türkiye’de trafik ışıklarının olmadığı tek kenttir. Ormanları, burunları, koyları ve tarihi yapısı ile gezginlerin uğrak noktalarından biri olan Sinop, mantısı ile de oldukça ünlüdür.

Ülkemizin kuzeydeki son kara parçası olan İnceburun Feneri, uçsuz bucaksız bir Karadeniz manzarasını ayaklar altına seriyor. M. ö. 8. yüzyılda Sinop’a yerleşen koloniler tarafından inşa edilen Sinop Kalesi, Kimmer saldırıları ile yıkılmış, ardından Pontus Krallığı tarafından yeniden yapılmıştır. Bizanslılar ve Romalıların da stratejik olarak oldukça önem verdiği kale, 1261 yılında Türklerin eline geçmiştir. Selçukluların hükmü altına alınan kale, savunma amacı ile onarılmış ve bir iç kale ile güçlendirilmiştir.

Hamsilos Koyu, Sinop’un muhteşem manzaralarından biridir. Bir tarafı uçsuz bucaksız deniz ile çevrili olan koyun diğer bir yanı ise orman ile kaplıdır. Karadenizin muhteşem manzaralarından birine ev sahipliği yapan Hamsilos Koyu, Sinop’ta gezilmesi gereken yerlerden biridir.

Denizli Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Denizli Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.