Çok ucuz fiyatlarla Alanya Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Alanya’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Alanya Sinop uçak bileti al!

Sizde Alanya’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Alanya Sinop ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Alanya Sinop Uçak Bileti

Alanya Sinop Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinin yaz aylarında turizm taşıyıcılarından olan Sinop, Türkiye’nin en güzel fakat keşfedilmemiş kentleri arasındadır. Göz alıcı bir tabiatın hüküm sürdüğü kent, yılın dört mevsimi yeşilin ve mavinin en güzel görüntüsü ile büyüler.

Sinop ülkemizdeki diğer şehirlere göre antik dönemlere ait kalıntıları bakımından oldukça zengin bir özelliğe sahiptir. İlk dönemlerinde nüfusunun çoğunluğunun göçmenlerin oluşturduğu kent, bugün hala yüksek oranda Rum kesimine kapılarını açar.

Rusya ile en yakın kara toprağımız olan İnceburun Feneri, Türkiye’nin en kuzey noktasıdır. Karşısında uçsuz bucaksız gibi duran ve sarp kayalıklara hırçın bir şekilde vuran Karadeniz manzarası ile İnceburun, aynı zamanda şehrin uzun yıllardan beri en önemli sembollerinden biridir.

Alanya Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Alanya Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Alanya Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Alanya Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.