Çok ucuz fiyatlarla Amasya Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Amasya’dan Sinop’a her gün en az 1 uçuş yapılır. Amasya’dan Sinop’a uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 11 saat 15 dakika sürer.

Amasya Sinop uçak bileti al!

Sizde Amasya’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizden en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Amasya Sinop ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Amasya Sinop Uçak Bileti

Amasya Sinop Uçak Bileti

Türkiye’nin gözde kentlerinden olan Sinop, Karadeniz’in en uç noktasıdır. İlk dönemlerinden beri kuzey ülkeleri ile liman alışverişinin yoğun olarak sağlandığı kent, bugün hala bu özelliğini korur. Yüzyıllar öncesinde şehre yerleşen koloni topluluğu tarafından kurulan Sinop, çeşitli uygarlıkların taşıdığı tarihi ve kültürel mirasın devamını simgeler. Özellikle Rum İmparatorluğu altında uzun yıllar boyunca kaldığı görülen kent, bugün hala bu uygarlığın temelini oluşturan köklere hakimdir.

Olağanüstü coğrafyası, muhteşem plajları ve cıvıl cıvıl şehir yaşantısı ile yaz aylarının rağbet gören merkezlerinden olan Sinop, görülmeye değer pek çok içerik barındırır. Bunların başında ise yeşil ile mavinin en güzel uyumuna tanık olabileceğiniz Hamsilos Koyu gelir.

Amasya Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Amasya Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Amasya Merzifon Havalimanı Ulaşım

Amasya Merzifon Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Şehir merkezinden 46 km mesafede bulunan Amasya Merzifon Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için pek çok alternatif bulunmaktadır. Bunlardan birincisi havayolu servisleridir. Uçak kalkış ve inişlerine göre düzenlenen servisler şehir merkezine ulaşmak adına en kısa yoldur. Toplu taşıma tercih edecekler için otobüsler de yine merkeze kalkmakta ve yolcuları götürmektedir.

Taksi ile ulaşım sağlamak isteyenler için bir de taksi durağı bulunmaktadır. Taksi ile şehre kolaylıkla geçebilirsiniz. Şayet kendiniz bir araç kiralamak istiyorsanız havalimanında bulunan Sima Oto Kiralama ve Avis Oto Kiralama gibi firmalar istenen model ve fiyat aralığında araç temini sağlamaktadır.

Amasya Merzifon Havalimanı içinden de Amasya Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Amasya Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.