Çok ucuz fiyatlarla Giresun Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Giresun’dan Sinop’a haftada üç gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 16 saat 55 dakikadır.

Giresun Sinop uçak bileti al!

Sizde Giresun’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Giresun Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Giresun Sinop Uçak Bileti

Giresun Sinop Uçak Bileti

Türkiye’nin en kuzey toprağına sahip olan Sinop, Karadeniz Bölgesinin incisidir. Etrafı denizle çevrili olan Sinop, aynı zaman bir doğa harikasıdır. Yemyeşil ormanları, koyları ve plajları ile yaz turizminin gözde merkezlerinden biri olan kentin nüfusunun yüksek bir oranını göçmenler oluşturur. Aynı zamanda Türkiye’de trafik ışıklarının kullanılmadığı tek şehirdir. Fiziki coğrafya özellikleri neticesinde kent, diğer Karadeniz illerinden oldukça farklıdır.

Eski çağlarda Sinop’a yerleşen ve burada koloni kuran topluluk tarafından inşa edildiği bilinen Sinop Kalesi, yüzyıllar boyunca farklı uygarlıklar tarafından hem yerleşim yeri, hem de savunma merkezi olarak kullanıldı. Özellikle Bizans döneminde önemi oldukça artan kale, farklı medeniyetlerin hüküm sürdüğü zamanlarda restorasyon döneminden geçirildi. Bunun neticesinde yapıyı güçlendirmek amacı ile bir iç kale inşa edildi.

Türkiye’nin en gözde tabiat güzelliklerinden biri olan Hamsilos Koyu, Sinop’un yıl içinde yerli ve yabancı turistler tarafından en çok seyahat edilen noktasıdır. Olağanüstü bir manzaraya ev sahipliği yapan Hamsilos Koyu, yeşilin ve mavinin benzersiz renklerini taşır.

Giresun Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Giresun Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ordu Giresun Havalimanı Ulaşım

Ordu-Giresun Havalimanı, Gülyalı ile Piraziz ilçeleri arasında bulunmaktadır. Kent merkezine gitmek için ise çeşitli alternatifler bulunmaktadır. Şehre yaklaşık 20 km mesafede bulunan havalimanından en pratik şekilde merkeze geçme yöntemlerinden birisi taksidir. Taksi ile 20 dakikada hem Giresun’a hem de Ordu’ya varmak mümkündür.

HAVAŞ servisleri ise Ordu-Giresun Havalimanı’ndan şehir merkezine sefer düzenlemektedir. Uçuş saatlerine göre hazır bulunan HAVAŞ servisleri taksiye göre daha hesaplı olacaktır. Ortalama yarım saatte yolcuları şehir merkezine ulaştırmaktadır.

Havalimanında ayrıca bir araç kiralama firması da bulunmaktadır. Fly Rent A Car firması pek çok farklı modeldeki aracı yolculara sunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı içinden de Giresun Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Giresun Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı