Çok ucuz fiyatlarla Hakkari Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Hakkari’den Sinop’a haftada dört gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 45 dakikadır.

Hakkari Sinop uçak bileti al!

Sizde Hakkari’den Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Hakkari Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Hakkari Sinop Uçak Bileti

Hakkari Sinop Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde bulunan Sinop, Türkiye’nin yaz turizmi merkezlerinden biridir. Muhteşem bir doğaya sahip olan kent, yaz ve kış ayrı bir güzelliğe ev sahipliği yapar. İnceburun Feneri ile Türkiye’nin en kuzey noktasına sahip olan şehir, fiziki coğrafya özellikleri ile oldukça ilgi çekicidir. Nüfusunun büyük bir kısmını göçmenlerin oluşturduğu Sinop, aynı zamanda yaşanılabilir en huzurlu yerleşim birimlerinden biridir.

İrili ufaklı tam 28 adet şelalenin birleşiminden meydana gelen Erfelek Şelalesi, muhteşem görselliği ile görenleri kendine hayran bırakır. Yüksek merdivenleri ile çıkılması zor ve engebeli bir görüntü sergileyen şelale, macerasever gezginlerinde şehirdeki ilk durağıdır. Yeşilin tüm güzelliğe kucak açan bölge, kuş sesleri cıvıltısı ile oldukça huzurlu bir seyahat sunar.

Farklı çağlara uzanan geçmişi ile Sinop, çeşitli uygarlıklar tarafından aktif olarak kullanıldı. Liman kenti avantajı ile deniz ticaretine de açık olan Sinop gerek şehir merkezinde, gerekse çevresinde pek çok miras barındırır. Bunların arasında en önemlilerinden biri ise Balatlar Kilisesidir. 7. yüzyılda Bizanslılar tarafından kilise olarak kullanılan yapı, Roma döneminde ise tiyatro ve hamam görevlerini üstlendi.

Hakkari Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Hakkari Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Hakkari Havalimanı Ulaşım

Yüksekova’da bulunan Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı şehre 80 km mesafededir. Havalimanından şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan birisi taksidir. Konforlu ve rahat bir şekilde şehre gitmek isteyen yolcular  Selahaddin Eyyubi Havalimanı’nda bulunan taksi durağından araca binerek şehir merkezine ulaşabilirler.

Şehre ulaşım için bir diğer seçenek de minibüslerdir. Havalimanından şehre yolcu taşıma amacıyla günde 2 sefer minibüsler kalkmaktadır. Gelen yolcu terminalinin önünden alkan minibüs saatleri uçak saatlerine göre ayarlanmış durumda. Uçaktan indiğiniz anda minibüsleri kullanarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ancak minibüsler saat 18:00 itibarı ile sona eriyor. Bu sebeple minibüsleri 18:00’dan sonra kullanmak mümkün değil. Minibüsler ile şehre ortalama 80-100 dakika civarında varılıyor.

Bir diğer seçenek ise araç kiralama. Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyubi Havalimanı içerisinde bulunan araç kiralama firmalarından istediğiniz model ve fiyat aralığına göre araç kiralayabilir şehre hızlı ve güvenli bir şekilde varabilirsiniz. Havalimanından şehre özel araçlar ile 70 dakika civarında varmak mümkün.

Eğer bir otelde kalacaksanız bazı otellerin havalimanından transfer araçları olduğunu hatırlatalım. Bunun için rezervasyon yaptırdığınız otelin transfer aracı olup olmadığını öğrenmeli ve varış saatinizi yine otel görevlisine bildirmelisiniz. Eğer otelin transfer hizmeti var ise sizi uçaktan iner inmez alarak şehir merkezindeki otelinize götürmekte.

Hakkari Yüksekova Selahaddin Eyyübi Havalimanı içinden de Hakkari Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Hakkari Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı