Çok ucuz fiyatlarla Kahramanmaraş Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kahramanmaraş’tan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 10 dakikadır.

Kahramanmaraş Sinop uçak bileti al!

Sizde Kahramanmaraş’tan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kahramanmaraş Sinop’a uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’ta nerelere gidebiliriz?

Kahramanmaraş Sinop Uçak Bileti

Kahramanmaraş Sinop Uçak Bileti

İnce Burun Feneri ile ülkemizin en Kuzey noktasını oluşturan Sinop, bir yarımada üzerinde yer alır. Doğa ile iç içe olan kent; şehir merkezinde ve çevresinde bulunan güzellikleri ile oldukça ilgi çekicidir. Tertemiz sahilleri, yapısı bozulmayan ve el değmeyen koyları, yemyeşil ormanları ile ülkemizin en güzel şehirleri arasında başlarda gelen Sinop; yüzyıllar önce bölgeye gelen koloniler tarafından kuruldu. Nüfusunun çoğunluğunu göçmenlerin oluşturduğu kent, misafirperver ve sıcakkanlı insan yapısı ile de beğeni toplar.

Türkiye’nin en güzel noktalarından biri olarak karşımıza çıkan Akgöl, görenleri cezbeden bir doğa harikasıdır. Ayancık ilçesinde bulunan Akgöl, 1200 metre yüksekliğinde bir yayladır. Yemyeşil uzun ağaçlar ile çevrili olan bölge, tıpkı bir masal diyarı kadar kusursuzdur. Kaynağını etrafındaki iki çaydan alan merkez piknik yapmak içinde elverişlidir. Sayısız bitki ve hayvan türüne sahip olan Akgöl, aynı zamanda yabani hayatında yaşamını sürdürdüğü noktalardan biridir.

Sinop’un en bilindik bölgelerinden biri olan Hamsilos Koyu, şehre gelen yerli ve yabancı turistin uğrak noktasıdır. Bakir kalan doğası ile huzurun adresi olan Hamsilos, deniz ve ormanın birlikte en güzel görüntüsünü verdiği yerdir.

Kahramanmaraş Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kahramanmaraş Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı 1996 yılında hizmete girmekle beraber yılda ortalama 250 bin yolcunun geçiş noktası olmaktadır. Kahramanmaraş Havalimanı şehir merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Şehir merkezine ulaşım için ise çeşitli alternatifler kullanabilirsiniz.

Eğer Kahramanmaraş merkeze toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Kahramanmaraş Belediyesi tarafından tahsis edilen belediye otobüslerini kullanabilirsiniz. Terminal dışında yer alan duraklardan otobüslere binebilirsiniz. Şehir merkezine gitmek için bir diğer yol ise HAVAŞ servisleridir. HAVAŞ, belirli saat aralıkları ile seferler düzenlemekte. Bu saatleri göz önüne alarak şehir merkezine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bir diğer toplu taşıma aracı olarak minibüsleri de tercih edebilirsiniz. Minibüs duraklarından sürekli olarak şehir merkezine minibüsler kalkmakta ve buradan kolaylıkla şehre geçiş yapabilirsiniz. Eğer arzu ederseniz taksi ile de şehir merkezine ulaşmanız mümkün. Terminalde yer alan taksi durağından bir taksiye binerek şehre hızlı bir şekilde varabilrisiniz. Eğer araç kiralamak isterseniz terminalde araç kiralama firmalarından bütçenize uygun dilediğiniz modelde bir araç kiralayabilirsiniz.

Kahramanmaraş Havalimanı içinden de Kahramanmaraş Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Kahramanmaraş Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.