Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 15 saat 40 dakikadır.

Kocaeli Sinop uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Sinop uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Sinop Uçak Bileti

Kocaeli Sinop Uçak Bileti

Karadeniz Bölgesinde yer alan Sinop; yalın doğası, el değmeyen koyları ve şirin şehir hayatı ile Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Muhteşem bir tabiata sahip olan şehir, ülkemizin en kuzey noktasını oluşturur. Ülkemizde trafik ışıklarının kullanılmadığı tek şehir olan Sinop, göçmen kültürünün hakim olduğu bir ildir. Tarihi, kültürel ve doğal güzelliğin iç içe geçtiği kent, gezginlerine oldukça keyifli bir seyahat rotası sunar.

Gökırmak Vadisinin zirvesinde iki sarp kayalıklar üzerinde yer alan Boyabat Kalesi, Türkiye’nin en görkemli yapılarından biridir. Sağlamlığını günümüzde hala muhafaza eden yapı, Türklerin eline geçene kadar çeşitli uygarlıklar tarafından aktif bir savunma amacı ile kullanıldı. Kale, uzaktan görüntüsü ile görenleri kendine hayran bırakır.

Günümüzde ziyarete açık olan Sinop Kalesi, şehir merkezinin en işlek caddelerinden birinde, deniz kenarında yer alır. Kentin en önemli simgesi haline gelen Sinop Cezaevi, tarih boyunca çeşitli işkencelerin yaşandığı yer olarak bilinir. Dönemler boyunca pek çok dizi ve filme sahne olan yapı, yapılan adaletsizlikler ve uygulanan yöntemler ile ülkemizinde en ünlü cezaevlerinden biridir.

Kocaeli Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Kocaeli Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.