Çok ucuz fiyatlarla Sinop Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 20 dakikadır.

Sinop Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Eskişehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Sinop Eskişehir Uçak Bileti

Sinop Eskişehir Uçak Bileti

İç Anadolu’nun en görkemli şehri olan Eskişehir, görenleri kendine hayran bırakacak bir atmosfere sahiptir. Yıl boyunca gece-gündüz aktif olan kent ve eğlence hayatına sahip olan kent, bugün Türkiye’nin en dikkat çekici şehirlerinin başında gelir. Tarihi Frigyalılara kadar dayanan Eskişehir kültürel, sanatsal özellikleri ile beğeni kazanır. Şehrin her bir köşesinin modern bir hoşgörü anlayışı etrafında şekillendiği görülür. Öğrenci kenti olarak da adından bahsettiren Eskişehir, aynı zamanda ülkemizde okuma yazma oranının en yüksek olduğu bölgelerden biridir.

Odunpazarı semtinde yer alan Odunpazarı evleri, günümüzün en dikkat çekici noktalarının başında gelir. Kentin ilk yerleşim merkezi olarak bilinen bölge, eski mimarinin en güzel harmanının günümüz şekilleri ile sağlamlaşmış yüzünü gösterir. Oldukça eğlenceli ve huzur dolu bir ambiyansa sahip olan Odunpazarı evlerinin etrafı çeşitli müzeler, sergiler, restoranlar ve hediyelik eşya dükkanlar ile çevrilidir.

Sinop Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Sinop Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.