Çok ucuz fiyatlarla Sinop Muğla uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Muğla’ya her gün en az bir uçuş yapılır. Genellikle her gün farklı saatlerde gerçekleşen uçuş, bazen aktarmalı olabilir. Uçuş süresi aktarma dahilinde 8 saat 20 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Sinop Muğla uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Muğla’ya gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Sinop Muğla ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Muğla’da nerelere gidebiliriz?

Sinop Muğla Uçak Bileti

Sinop Muğla Uçak Bileti

Eşsiz doğa manzaraları ile tüm dikkatleri üzerine çeken Muğla, Türkiye’nin yaz turizmi konusunda başkentidir. Köklü bir geçmişe dayanan şehir, bundan yüzyıllar önce farklı uygarlıkların önemli mesken yerlerinden olması ile günümüzde büyük bir mirasa sahiptir.

1. derecede doğal SİT alanı olan Kelebekler Vadisi, dünyanın benzersiz bölgelerinden biridir. Etrafı her türlü yapılaşmaya kapalı olan Kelebekler Vadisi kayalıklardan ve çam ağaçlarından oluşur. Vadi etrafındaki çeşitli kelebek türlerinden dolayı bu ismi aldı.

Sinop Muğla uçak bileti fiyatları

Muğla seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muğla seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Muğla uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların

inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop Havalimanı içinden de Sinop Muğla uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Muğla uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.