Çok ucuz fiyatlarla Trabzon Sinop uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Trabzon’dan Sinop’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

Trabzon Sinop uçak bileti al!

Sizde Trabzon’dan Sinop’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Trabzon Sinop  ucuz uçak bileti alabilirsiniz.

Peki, Sinop’da nerelere gidebiliriz?

Trabzon Sinop Uçak Bileti

Trabzon Sinop Uçak Bileti

İnceburun ile ülkemizin en kuzey noktası olan Sinop, yalnızca Karadeniz’in değil; Türkiye’nin de en sevimli şehirlerinden biridir. Muhteşem bir tarihin öncüsü olan kent, asırlar boyunca dünyanın dört bir yanından gelen koloni topluluğunun sıklıkla tercih ettiği noktalardan biri oldu. Bugün özellikle geçmişin izleri ile ayrı bir önem taşıyan şehir, aynı zamanda yaz turizminin ülkemizdeki genel adresleri arasındadır.

Türkiye’nin en kuzeyindeki Hamsilos Koyu şehir merkezine 11 kilometre uzaklıktadır. Ülkemizin tek fiyordu olarak bilinen bölge buzul aşınması sonucu oluştu. Zaman içinde kendiliğinden meydana gelen koy bakir doğası ile hayranlık uyandırır. Yemyeşil ağaçlar ve berrak suyu ile harika manzaralara ev sahipliği yapan kent, varlığının keşfinden sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 1991 yılında I. derece doğal sit alanı ilan edildi.

Trabzon Sinop uçak bileti fiyatları

Sinop seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sinop seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Trabzon Sinop uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Trabzon Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezine 6 km uzaklıkta ve sahil kenarında konumlanmış olan Trabzon Havalimanı’ndan merkeze ulaşmak oldukça kolaydır.

Ayrıca havalimanı Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsü’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır. Havalimanından şehir merkezine otobüs seferleri dolmuş ve taksi seçenekleri ile gitmek mümkündür.

Bununla beraber eğer otel rezervasyonu yaptırdıysanız bazı otellerin havalimanı servisleri olduğunu hatırlatalım.

Havalimanında Rize, Giresun gibi yakın yerlere HAVAŞ ile servis imkanı da bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı içinden de Trabzon Sinop uçak bileti satın alınabiliyor.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Trabzon Sinop uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.