Çok ucuz fiyatlarla Şırnak Muş uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şırnak'dan Muş'a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 50 dakikadır.

Ekonomik fiyatlı, bütçe dostu Muş otelleri de Tatil City'de. Muş otelleri içinden en ucuz fiyatı olan oteller, üstelik kaliteden ödün vermeden seçildi. Ucuz tatil fırsatları ile çok uygun fiyatlarla Muş uçak bileti de web sitemizde!..

Muş Otelleri

Mir Saray Hotel 6 500x300 Şırnak Muş Uçak Bileti

Mir Saray Hotel Muş Türkiye

0 görüşler

Kent merkezinde bulunan otel tüm kurum ve kuruluşlara, otogar, tren garı, havaalanı ve şehir içi ulaşım araçlarına çok yakındır. 

ortalama fiyatı150TL SEÇİN
Hotel Diyar Paris 4 500x300 Şırnak Muş Uçak Bileti

Hotel Diyar Paris Muş Türkiye

0 görüşler

Muş merkezinde bulunan şehrin tek 4 yıldızlı otelidir.

ortalama fiyatı250TL SEÇİN
Muş Grand Hotel 1 e1546870378832 500x300 Şırnak Muş Uçak Bileti

Muş Grand Hotel Muş Türkiye

0 görüşler

Muş şehir merkezinde olan otel Oda kahvaltı konseptinde çalışmaktadır.

ortalama fiyatı130TL SEÇİN

Muş'da yapılacak şeyler

Muş'a gitmek isteyenler için çeşitli bilgiler… “Muş'da Yapılacak Şeyler” bu şehir hakkında turistik bir el kitabı gibi hazırlandı. “Bu yazılanlar bana yetmez” diyenler için de çok daha fazla detay içeren Muş gezilecek yerler rehberi hazırladık.

tatil city

Muş ucuz uçak bileti

Şırnak Muş uçak bileti al!

Sizde Şırnak'dan Muş'a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şırnak Muş ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Muş'ta nerelere gidebiliriz?

Şırnak Muş Uçak Bileti 300x188 Şırnak Muş Uçak Bileti

Şırnak Muş Uçak Bileti

Doğu Anadolu Bölgesi şehri olan Muş, genel itibarıyla tarihi ve bu süreç içinde devam eden kültürel değerleri ile öne çıkan kenttir. Çeşitli dönemlere dayanan camileri, manastırları, mistik mimarisi ile ilgi uyandıran şehir, Anadolu tarihinin ilk yıllarına eşlik eder.

Aziz Aydınlatıcı Grigor tarafından 4. yüzyılda yağıldığı tahmin edilen Arak Manastırı, kentin en önemli değerlerinden biridir. Muş'a 12 kilometre uzaklıktaki Kepenez köyü sınırlarında yer alan yapının iç ve dış mimarisi Roma döneminin eşsiz figürlerini yansıtır. Eskiden yayla olarak kullanılan bir bölgede kurulu olan Arak Manastırı “Kutsal Havariler Manastırı” olarak da bilinir. Günümüze kadar kiliseden geriye bazı önemli kalıntıların kaldığı görülür.

Şırnak Muş uçak bileti fiyatları

Muş seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Muş seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şırnak Muş uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı içinden de Şırnak Muş uçak bileti satın alınabiliyor.

Muş Havalimanı Ulaşım

Muş Havalimanı şehir merkezine 17 m uzaklıktadır. Şehir merkezine en hızlı şekilde gitmek istiyorsanız tercihiniz taksiden yana olmalıdır. Taksi durağı havalimanında günün 24 saati hizmet vermektedir. Toplu taşımayı tercih edenler için Muş Havalimanı'ndan şehir merkezine otobüsler kalkmaktadır. Yarım saatlik bir yolculuktan sonra merkeze ulaşabilirsiniz.

Araç kiralamak isteyenler için ise terminal binasında araç kiralama firmaları hazır olarak beklemektedir. Muş Havalimanında araç kiralama firmaları Rent A Car ve Veysel Baba bulunmaktadır. Buradan dilediğiniz model ve ücret aralığında araç kiralayabilir ve şehir merkezine hızla varabilirsiniz.

Şırnak Muş  uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.