Çok ucuz fiyatlarla Şırnak Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET'de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şırnak'dan Nevşehir'e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 6 saat 30 dakikadır.

Bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle Nevşehir otelleri, Tatil City'de. Ucuz tatil paketleri ile Nevşehir uçak bileti web sitemizde!

Nevşehir Otelleri

Nevşehir'de yapılacak şeyler

Kapadokya desek Nevşehir hakkında kafanızda bir şeyler canlanır. Nevşehir gezilecek yerler almanağı sizler için hazırlandı.

tatil city

Nevşehir ucuz uçak bileti

Şırnak Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Şırnak'dan Nevşehir'e  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şırnak Nevşehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Nevşehir'de nerelere gidebiliriz?

Şırnak Nevşehir Uçak Bileti 300x200

Şırnak Nevşehir Uçak Bileti

Türkiye'nin gözde tatil lokasyonlarından olan Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Tarih öncesine dayanan insan yaşam şekilleri ile bugün dünya genelinde bambaşka bir yüze sahip olan şehir, yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun ilgi görür. Açık hava görünümlü vadileri, kayadan oyma evleri, medeniyetlerin dinlerine eşlik eden kiliseleri, tarihi dokuları ile kent tam bir cazibe merkezidir.

Kapadokya bölgesinin ismi ve tarihi ile eşdeğer olan yer şüphesiz ki Göreme'dir. Turizm açısından dört mevsim boyunca da hareketli olan Göreme özellikle milattan önce 4. ve 13. yüzyıllar arasında uzun bir dönem manastır hayatı yaşaması ile tanınır. O tarihten bugüne taşınan mirasları ile göz alıcı bir kültüre ev sahipliği yapan Göreme Açık Hava Müzesi vadilerle çevrili, ilk dönemlerinde mağara yaşamının olduğu yerdir.

Şırnak Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şırnak Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı içinden de Şırnak Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı'ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp'e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer'dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Şırnak Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET'de çok ucuz fiyatlı.