Çok ucuz fiyatlarla Antalya Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için doğru adrestesiniz. Size faydalı olabileceğini düşündüğümüz ufak bilgiler de vermek istiyoruz. Antalya’dan Şırnak’a her gün en az bir uçuş yapılır. Şırnak’tan Antalya’ya uçuş süresi ise aktarma dahilinde olmakla beraber 11 saat 30 dakika sürer.

Antalya Şırnak uçak bileti al!

Sizde Antalya’dan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizden en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Antalya Şırnak ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz üzerinden ucuz tatil fırsatları da yakalayabilirsiniz.

Peki, Şırnak’da nerelere gidebiliriz?

Antalya Şırnak Uçak Bileti

Antalya Şırnak Uçak Bileti

Tarihi yüzyıllar öncesine kadar uzanan Şırnak, ülkemizin inanç turizmi merkezleri arasındadır. Uzun bir dönem boyunca birçok mistik olaylara şahitlik eden kentin bugün kendine ait bir vizyonu vardır. Önemli bir sınır şehri olan Şırnak aynı zamanda Anadolu’nun Mezopotamya ayağıdır. Bu vesile ile kültürel ve tarihi akışın yıllar boyunca devam ettiği görülen Şırnak, bugün gezilip görülecek pek çok içeriğe sahiptir.

Milattan önce 4000 yılından kalan Finik Ören Yeri ve Kalesi, Cizre ilçesindedir. Gutilere ve Asurlara ait çeşitli kabartma heykellerin bulunduğu bölge kayadan oyma evleri, mağaraları ve su sarnıçları ile belli bir dönemi aydınlatır.

Antalya Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak’a seyahatiniz için ucuz uçak biletini TatilCity.Net arama sayfasından aratabilirsiniz. Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak’a uçuş saat ve fiyatlarını panelden görebilir ve biletinizi kolayca alabilirsiniz. Onur Air uçak bileti bu güzergahta çok ucuz. Ekranda seçtiğiniz uçuş günlerine göre Antalya’dan Şırnak’a ya da Şırnak’tan Antalya’ya tüm uçak seferlerinin kalkış saat ve fiyatlarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sitede uçuşlar en ekonomik olandan yüksek fiyata kadar sıralanır.

Antalya Havalimanı Ulaşım

Antalya Havalimanı şehir merkezine 10 km’lik bir mesafededir. Buradan şehrin merkezine giden otobüsler, HAVAŞ, özel araç ya da taksi bulmak mümkündür. Eğer özel araç ile gidilecekse şehir merkezine D400 kara yolu üzerinden kolay bir şekilde gidilebilir. Havalimanında 2000’den fazla araç kapasiteli bir otopark bulunduğundan havalimanına geldiğinizde burada arabanızı rahatça bırakabilirsiniz.

Antalya Havalimanı’nda araç kiralama firmaları da bulunmaktadır. Arzu eden yolcular istedikleri model ve fiyat aralığında araç kiralayıp merkeze gidebilirler. Burada bulunan araç kiralama firmaları arasında; Hertz, Budget, Avis, Filo, Aytucar, Travelium, YesNational, Europcar bulunuyor. Toplu taşıma tercih etmek isteyenler 600A hatlı otobüs ile merkeze ulaşabilirler.

Antalya Havalimanı içinden de Antalya Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Antalya Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.