Çok ucuz fiyatlarla Isparta Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Isparta’dan Şırnak’a haftada en az iki gün uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 21 saat 50 dakikadır.

Isparta Şırnak uçak bileti al!

Sizde Isparta’dan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Isparta Şırnak uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Şırnak’ta nerelere gidebiliriz?

Isparta Şırnak Uçak Bileti

Isparta Şırnak Uçak Bileti

Suriye ve Irak sınırında olan Şırnak, Güneydoğu Anadolu Bölgesindedir. Cudi Dağının yamaçlarına kurulu olan kent, 18 Mayıs 1990 tarihinde Hakkari, Şırnak ve Siirt’in bazı illerini bünyesine alarak, il merkezi oldu. Tufan Olayının gerçekleştiği yer olan bölge, Hz. Nuh Peygamberin vefatına kadar yaşadığı şehirdir. Aynı zamanda bölge ‘Had’ suresinin 44. ayetinin Cudi Dağında indirildiği yerdir. Asıl anlamı olan ”Şehri Nuh’tan” türeyen Şırnak, ülkemizin inanç turizmine hitap eden en önemli bölgelerinden biridir. Aynı zamanda şehir, geniş ovaları ve yaylaları ile de önemli bir kültürü simgeler.

M. Ö. 4000 yılında kalan Finik Ören Yeri ve Kalesi, şehrin tarihsel ve kültürel açıdan önemli bir yerleşim yeri olan Cizre’dedir. Yüzyıllar boyunca pek çok medeniyete beşiklik eden bölge de farklı çağlara ait oyularak yapılan kervansaraylar, mağaralar, saraylar, evler, kadın ve erkek kabartma motifleri oldukça merak uyandırır.

İlk Çağdan kalan Bazebde Ören Yeri, Dicle Nehri Kıyısında yer alır. Bazebde’nin üzerinde bulunan Taş Köprü, şehrin tarihsel simgelerinden biridir.

Isparta Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Isparta Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım

Akdeniz Bölgesinin kuzeyinde, Göller Yöresinde yer alan Isparta’yı, tüm Türkiye ile Dörtyol, Keçiborlu’da yer alan Süleyman Demirel Havalimanı bağlamaktadır. Haftanın 6 günü İstanbul’a karşılıklı seferler düzenlenen Süleyman Demirel Havalimanı, Isparta şehir merkezine 30 kilometre uzaklıkta yer alır.

Süleyman Demirel Havalimanı Ulaşım Seçenekleri Nelerdir?

Havaş ile Ulaşım

Süleyman Demirel Havalimanı’ndan kalkacak veya havalimanına iniş yapan uçakların saatlerine göre belirlenen havayollarına ait Havaş ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım

Isparta şehir merkezinden, ilçelerinden veya Burdur’dan Süleyman Demirel Havalimanı’na geliş ve gidişler için havalimanı otobüslerini tercih edebilirsiniz. Isparta şehir merkezinden, havalimanına her gün saat 13.00’de sefer düzenlenmektedir.

Taksi ve Özel Araç ile Ulaşım

Havalimanı içinde bulunan ren a car firmalarından istediğiniz düzeyde araç kiralayabileceğiniz gibi, havalimanı çıkışında bulunan taksiler ile de gitmek istediğiniz her yere ulaşım sağlayabilirsiniz. Süleyman Demirel Havalimanı’na ait büyük kapasiteli otopark, kişisel aracını kullanmak isteyenler içinde büyük kolaylık sağlıyor.

Süleyman Demirel Havalimanı Ucuz Uçak Bileti

Tatilcity olarak Isparta’ya seyahat etmek isteyen yolcular için hesaplı Süleyman Demirel Havalimanı bileti buluyoruz. Sitemiz bünyesinde istediğiniz gün ve saate uçak bileti bulmakla beraber en uygun fırsatları da yakalamanıza olanak tanıyoruz. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan Süleyman Demirel Havalimanı’na gitmek isteyen yolcularımız isterlerse site üzerinden bilet alabilir ya da yetkililerimiz ile direkt irtibata geçerek en hesaplı uçak bileti bulabilirler.

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı içinden de Isparta Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Isparta Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı