Çok ucuz fiyatlarla Muğla Şırnak uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Muğla’dan Şırnak’a her gün en az bir uçuş yapılır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 14 saat 30 dakikadır. Muğla aktarmalı tüm uçuşlar kentin Milas ilçesindeki Milas Bodrum Havaalanı ve Dalaman ilçesindeki Dalaman Havalimanı üzerinden yapılır. Milas Bodrum Havaalanı Muğla şehir merkezine 77 kilometre, Dalaman ise 94 kilometre uzaklıktadır.

Muğla Şırnak uçak bileti al!

Sizde Muğla’dan Şırnak’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Muğla Şırnak ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Şırnak’da nerelere gidebiliriz?

Muğla Şırnak Uçak Bileti

Muğla Şırnak Uçak Bileti

Anadolu tarihini mitolojik bir dille ele alan Şırnak, yüzyıllar boyunca taşıdığı değerler neticesinde efsaneler şehri unvanına layık görülen bir yerleşimdir. Üzerinde uzun yıllar boyunca farklı medeniyetlerin yaşadığı kent, oldukça geniş bir tarihsel serüvene sahiptir.

Nuh Tufanı öncesinde kurulduğu bilinen şehirde Hz. Nuh Türbesi büyük bir ilgi görür. Büyük Tufandan sonra kente yerleşen Hz. Nuh’un kabrinin olduğu yer önceleri sinagoga, ardından kiliseye son olarak ise camiye çevrildi. Türbe bugün İslam inancı adına ülkemiz sınırlarındaki önemli mekanlardan biridir.

Muğla Şırnak uçak bileti fiyatları

Şırnak seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Şırnak seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Muğla Şırnak uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Bodrum-Milas ve Dalaman Havalimanı içinden de Muğla Şırnak uçak bileti satın alınabiliyor.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Muğla Şırnak uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.