Çok ucuz fiyatlarla Şırnak Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şırnak’dan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 12 saat 40 dakikadır.

Şırnak Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Şırnak’dan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şırnak Eskişehir ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Şırnak Eskişehir Uçak Bileti

Şırnak Eskişehir Uçak Bileti

Kültürel ve sanatsal göstergelerin ülkemizdeki önemli adreslerinden olan Eskişehir, bir İç Anadolu şehridir. İlk keşfedilişi Frig Vadisine kadar uzanan merkez yüzyıllardan beri önemli yerleşimlerden biri olması ile tanınır.

Eskiye yönelik mistik atmosferin modern görünüm eşliğinde birleşmesi sonucu etkileyici bir görüntü sunan Eskişehir, yaşam kalitesi adına sunduğu şehir hayatı ile de bir markadır.

Kentin pek çok yeri belediye çalışmaları sonucunda görkemli bir hal alması ile önemli turizm adresidir. Odunpazarı bölgesi Eskişehir’de asırlar öncesine dayanan ilk yerleşimdir. 19. yüzyıl Osmanlı döneminin en güzel örneklerinden birini ziyaretçileri ile buluşturan Odunpazarı, Eskişehir’e ait yöresel eşyalar ve kültürel tarzlar anlamında zengin bir alandır.

Şırnak Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şırnak Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı içinden de Şırnak Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Şırnak Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.