Çok ucuz fiyatlarla Sivas Adıyaman uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Adıyaman’a er gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 50 dakikadır.

Sivas Adıyaman uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Adıyaman’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sivas Adıyaman uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Adıyaman’da relere gidebiliriz?

Sivas Adıyaman Uçak Bileti

Sivas Adıyaman Uçak Bileti

Güneydoğu Anadolu’da yer alan Adıyaman pek çok açıdan eskinin izlerini hala yansıtır. Her bir sokağı çağlar öncesine ait yaşanmışlıkları simgeleyen kenti gezmek oldukça keyif vericidir. Kültürel gelişmişliğin izlerini taşıyan Adıyaman, bugün özellikle tarihi ve kültürel turizmin ülkedeki önemli adreslerinden biridir.

Türkiye’nin UNESCO miraslarından biri olan Nemrut Dağı, dünyanın önemli zenginlikleri arasındadır. 2150 metre yüksekliğe sahip olan bölge, bugüne kadar ortaya çıkarılan arkeolojik kazılardan daha fazlasını hala toprak altında saklar. Yüzyıllar boyunca farklı dinlere, ırklara ve dillere ait toplulukların izlerine hakim olan Nemrut Dağı, özellikle tarihseverlerin ve kültür çeşitliliğini sevenlerin ilgi odağıdır.

Kommagene Krallarının tanrılara ve atalarına minnettarlığını sergilemek adına inşa ettiği anıtsal tapınaklar ile çevrelenen Nemrut, kutsal alanları ile günümüzde hala rağbet görür. Şehrin yerli ve yabancı turizm öncülüğünü yapan bölge yılın dört mevsimi yüksek oranda turiste kapılarını açar.

Sivas Adıyaman uçak bileti fiyatları

Adıyaman seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Adıyaman seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Adıyaman uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Adıyaman uçak bileti satın alınabiliyor.

Adıyaman Havalimanı Ulaşım

Adıyaman Havalimanı, şehir merkezine 22 km mesafede olup havalimanından merkeze ulaşmak için pek çok alternatif mevcuttur. Bunlardan birisi hızlı bir seçenek olan taksidir. Havalimanında 24 saat boyunca hizmet veren taksiler yolun durumuna göre sizi merkeze en hızlı şekilde götürecektir. Araç kiralamak isteyenler için ise havalimanı içerisinde bulunan AVİS firmasından istediğiniz model ve fiyat aralığında bir araç kiralayıp merkeze ulaşabilirsiniz.

Yolcu servisleri ise havalimanından Adıyaman merkeze gitmek isteyenler için bir başka alternatiftir. Burada 24 saat Türk Hava Yolları firmasının yolcular için tahsis ettiği servisler bulunmaktadır. Ayrıca HAVAŞ’da çift yön transfer tapmaktadır.  Bu firmaları kullanarak merkeze hızlı ve rahat bir şekilde ulaşıyor.

Sivas Adıyaman uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.