Çok ucuz fiyatlarla  Denizli Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Denizli’den Sivas’a en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 5 dakikadır.

Denizli Sivas uçak bileti al!

Sizde Denizli‘den Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Denizli Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Denizli Sivas Uçak Bileti

Denizli Sivas Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinde yer alan Sivas‘ın, Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesinde de toprağı bulunur. Tarihi İpek Yolu ve Kral Yolunun kesiştiği nokta üzerinde bulunan Sivas, geçmişte oldukça stratejik bir konuma sahip olması ile bilinir. Kültürel zenginliği, tarihi değerleri ve şifalı suları ile de gezilebilecek çeşitli yapılara sahip olan Sivas’ın, Roma imparatorluğu tarafından inşa edildiği biliniyor.

Hafik Gölü, Sivas’ın doğal güzellikleri arasında oldukça önemli bir yer tutar. Halk arasında Koçhisar Gölü olarak da bilinen göl, serbest olta balıkçılığının ileri düzeyde yapıldığı bölgelerden biridir. Özellikle Sivaslıların hafta sonu kaçamağı ile tercih ettiği doğal güzellik, çevresindeki yaşam alanları ile de tamamlayıcı bir özelliğe sahiptir. Şehir merkezinin oldukça yakınında bulunan Gökpınar Gölü ise güneşin yaklaşma şekillerine göre renk değiştiren bir özelliğe sahiptir. Dalış yapmak içinde elverişli olan göl, kentin tabiat güzelliğinin bir örneğidir.

Bizans ve İran arasında sınır karakolu olarak inşa edilen Divriği Kalesi, Çalta Çayı üzerinde yüksek bir tepeye kurulmuştur. Geçmişte oldukça stratejik bir noktada yer alan kalenin tarihi oldukça eskilere dayanıyor.

Denizli Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas Global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, SunExpress, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Türk Hava Yolları uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Denizli Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı Ulaşım

Denizli Çardak Havalimanı, Denizli merkeze 63 km uzaklıktadır. Hem sivil hem de askeri kategoridedir. Kendi açık otoparkı bulunduğundan buraya şahsi araçları ile gelecek yolcular araçlarını rahatlıkla bırakabilirler. Havalimanından merkeze ya da merkezden havalimanına gitmek için pek çok altetnatif bulunuyor.

Çardak Havalimanı’ndan şehir merkezine gitmek için taksi, özel araç, servis, araç kiralama ya da otobüs

seçeneklerinden yolcular istediklerini rahatlıkla kullanabiliyorlar. Ortalama 45 dakika bir süre zarfında yolcular şehirde olmaktadır.

Denizli Çardak Havalimanı içinden de Denizli Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir.

Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Denizli Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.