Çok ucuz fiyatlarla Ağrı Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Ağrı’dan Sivas’a her gün en az üç uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 9 saat 20 dakikadır.

Ağrı Sivas uçak bileti al!

Siz de Ağrı’dan Sivas’a seyahat edecekseniz TatilCity.Net üzerinden ucuz Ağrı Sivas uçak bileti satın alabilirsiniz. Sitemizde istenen gün ve saate göre en ekonomik Ağrı Sivas uçak bileti bulabilirsiniz. Ucuz uçak bileti almak sitemizde çok kolay! Hemen tıklayın anında yerinizi ayırtın!

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Ağrı Sivas Uçak Bileti

Ağrı Sivas Uçak Bileti

Ünlü Kral Yolu ve İpek Yolu’nun geçtiği Sivas ilimiz hem doğası hem de tarihi alanları bakımından oldukça popüler. Sivas’a seyahatinizde gezip görmek isteyebileceğiniz pek çok yer var. Örneğin Sivas Eğri Köprü turistler tarafından oldukça ilgi gören bir yapı. Toplamda onsekiz gözü olan köprünün manzarası özellikle gün batımında görülmeye değer. Gürün Gökpınar Gölü ise turkuaz rengi ile sizleri büyüleyecek türden. Sahibiye Medresesi olarak da bilinen Gök Medrese, Anadolu Selçuklu Devleti’nden günümüze kadar gelebilmiş önemli bir mimari yapı. Çifte Minareli Medrese 1271 yılında yaptırılmış olan diğer bir önemli medrese.

Şifalı suları ile her sene binlerce turisti kendisine çeken Kangal Balıklı Kaplıcaları, romatizma rahatsızlığı bulunan kişilerin uğrak noktalarından. 1892 yılında yapılmış olan Sivas Kongre Müzesi, şehrin tarihine dair detaylı bilgi almak isteyenler için önerilir. Hafik Gölü ise ilkbahar ve yaz aylarında balık tutmak isteyenler tarafından sıkça ziyaret edilen doğal güzelliği ile büyüleyen bir göl. Sivas-Erzurum karayolunda bulabileceğiniz Zara Tödürge Gölü pek çok farklı çeşitte ul ve balığa ev sahipliği yapan bir diğer görülmesi gereken doğal göl.

Ağrı Sivas Uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlasglobal, Türk Hava Yolları, AnadoluJet, Pegasus, Onur Air, Sun Express hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. AnadoluJet uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir.

Panelde seçtiğiniz firmanın Ağrı’dan Sivas’a ya da Sivas’tan Ağrı’ya gün içerisindeki tüm seferlerini fiyat da dahil olmak üzere tüm detayları ile birlikte görüntüleyebilirsiniz. Panel üzerinde uçuşlar en ucuz bilet fiyatından pahalıya doğru sıralanır. Aktarmalı, aktarmasız, tek gidiş ya da gidiş dönüş seçenekleri ile en ekonomik Ağrı Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde alınabilir.

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı Ulaşım

Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı Havalimanı transfer bilgileri. Şehir merkezine ulaşım ile ilgili detaylar, alternatif güzergahlar..

Ağrı Havalimanı küçük yapıda bir havalimanıdır. Şehre uzaklığı ortalama 9 km civarındadır. Sivil hava trafiğine 1997 yılında açılmıştır. Ahmed-i Hani Havalimanı olarak da bilinen havalimanından merkeze gitmek için pek çok alternatif yol bulunuyor. Aynı zamanda şehir merkezinden havalimanına gitmek için de bu alternatifler geçerlidir.

Ahmed-i Hani Havalimanı’ndan uçak saatlerine göre ayarlanmış olan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüsler ile şehre ulaşmak mümkündür. Şehir merkezine yakın bir mesafede olunduğundan taksiler de hızlı bir ulaşım aracı olarak tercih edilebilir.

Havalimanında araç kiralam a hizmeti sunan firmalar da bulunmaktadır. Dilendiği takdirde beğeni fiyat aralığına göre istenen bir araç kiralanabilir ve merkeze rahatlıkla gidilebilir.

Ağrı Sivas uçak bileti Ağrı Havalimanı içinden de satın alınabiliyor.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir.

Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Ağrı Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.