Çok ucuz fiyatlarla Kocaeli Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Kocaeli’den Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 40 dakikadır.

Kocaeli Sivas uçak bileti al!

Sizde Kocaeli’den Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Sitemizde Kocaeli Sivas uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Kocaeli Sivas Uçak Bileti

Kocaeli Sivas Uçak Bileti

Anadolu’nun en önemli yollarından olan İpek ve Kral Yolunun geçtiği güzergah üzerinde yer alan Sivas, tarih boyunca oldukça önemli şehirler arasında kendini gösterir. Camileri, ören yerleri, kaleleri ve köprüleri ile ön plana çıkan şehir tarihsel ve kültürel açıdan oldukça ilgi çekicidir. Ülkemizin önemli kaplıca turizmi merkezlerinden biri olan Sivas, aynı zamanda doğal güzelliği ile de adından söz ettirir.

Selçukluların önemli bir kolunu oluşturan Mengücek Beyliği tarafından inşa edilen Divriği Ulu Cami, Anadolu’nun en ünlü ve ihtişamlı yapılarından biridir. 1243 yılında yapımı tamamlanan cami, 1985 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine girmeye hak kazandı. Sütunları ve kapıları ile ilgi çekici bir mimariye sahip olan cami üzerinde yer alan motiflerin kendini tekrarlamaması ile ayrı bir öneme sahiptir.

Taç kapısı, çini ve tuğla ile harmanlanan Çifte Minareli Medrese, İlhanlılar döneminden kalan bir yapıdır. Selçuklu mimarisinin yansımasını da gözler önüne seren medrese, günümüze kadar gelen sağlam yapısı ile dikkat çeker. Eser, şehrin önemli simgeleri arasında kendini gösterir.

Kocaeli Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Kocaeli Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Cengiz Topel Havalimanı içinden de Kocaeli Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Kocaeli Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.