Çok ucuz fiyatlarla Sinop Nevşehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sinop’tan Nevşehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 10 saat 10 dakikadır.

Sinop Nevşehir uçak bileti al!

Sizde Sinop’tan Nevşehir’e  gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde Sinop Nevşehir uçak bileti fiyatları bu yüzden çok ucuz.

Peki, Nevşehir’de nerelere gidebiliriz?

Sinop Nevşehir Uçak Bileti

Sinop Nevşehir Uçak Bileti

Ülkemizin turizm kapasitesinin büyük bir parçasını karşılayan Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinde yer alır. Milyonlarca yıl önce Hasan Dağı ve Erciyes Dağında meydana gelen volkanik patlamalar sonucunda oluşan ilginç yeryüzü şekilleri ile bugün dünya genelinden büyük bir üne sahip olan kent, muhteşem güzellikleri ile göz alıcıdır. Yüzyıllar boyunca çeşitli dinleri konuk eden Nevşehir aynı zamanda günümüzde hala bu dinlerin öncüsü olan ibadet mekanları ile de dünya genelinde inanç turizmine hitap eder. Farklı medeniyetlere ait mağaralara, kiliselere, manastırlara, camilere ve çeşitli mimarilere tanıklık edebileceğiniz Nevşehir, eğlence ve kültürün iç içe geçtiği bir turizm rotasıdır.

Çeşitli vadilerin bir araya gelmesi ile olağanüstü bir görünüm sunan Göreme Açık Hava Müzesi kayadan oyma evleri, mağaraları, peri bacaları, yöresine özgü butik otel ve restoranları ile kentin en çok rağbet gören bölgesidir. 1985 tarihinde UNESCO Dünya Mirasları Listesine girmeye hak kazanan bölge hala aktif olan manastırları ile dikkat çeker.

Sinop Nevşehir uçak bileti fiyatları

Nevşehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Nevşehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sinop Nevşehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinop Havalimanı Ulaşım

Sinop havalimanına sadece 8 km mesafede olan bir Karadeniz şehridir. Şehre ulaşmak için alternatif yollar mevcuttur. Bunlardan bir tanesi havalimanı servisleridir. THY’ye ait olan servisler THY uçağı indikten sonra yolcuları alarak merkeze ulaştırmaktadır. Havalimanından merkeze giden bir başka araç ise dolmuşlardır. Şehir merkezindeki otogar ve cezaevi gibi yerlerden geçen dolmuş hem ekonomik hem de pratiktir.

Havalimanında yer alan taksi durağı ise uçakların inişlerini beklemekte ve gelen yolcuları alarak merkez noktalara götürmektedir. Ayrıca dilenirse havalimanında bulunan araç kiralama firmalarından istenen modelde ve fiyat aralığında araç kiralanabilir.

Sinop  Havalimanı içinden de Sinop Nevşehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı Ulaşım

Şehir merkezinden 25 km uzaklıkta olan Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan merkeze gitmek için çeşitli alternatifler mevcuttur. Bunlar arasında en çok kullanılanı ise şehir içi servislerdir. Havalimanı servisleri genellikle şehirde çoğu yere uğradığından yolcular istedikleri yerde inebiliyorlar. Göreme ve Ürgüp’e gidecekler ise havalimanında hizmet veren bir turizm firmasına ait minibüsleri kullanarak buralara geçebilirler.

Havalimanı servisi gibi hizmet veren diğer bir seçenek de ATS Transfer’dir. Ancak bunları kullanmanız için önceden rezerve yaptırmanız gerekiyor. Havalimanında ofisi bulunan Avis ve Çapacı Rent a Car ile dilerseniz araç kiralayarak merkeze gidebilirsiniz. Uçak saatlerine göre havalimanında bekleyen ayrıca taksiler de bulunmaktadır. Arzu edenler buradan taksiye binerek de merkeze ulaşabilirler.

Sinop Nevşehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.