Çok ucuz fiyatlarla Şırnak Sivas uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Şırnak’dan Sivas’a her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 13 saat 10 dakikadır.

Şırnak Sivas uçak bileti al!

Sizde Şırnak’dan Sivas’a gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. Ucuz tatilin adresi olan Tatil.City.NET aynı zamanda en hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Web sitemizde en uygun uçak bileti fiyatları devamlı olarak mevcuttur. Bunları inceleyebilir ve yılın her mevsimi Şırnak Sivas ucuz uçak bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamız üzerinden ucuz tatil fırsatlarını da yakalayabilirsiniz.

Peki, Sivas’ta nerelere gidebiliriz?

Şırnak Sivas Uçak Bileti

Şırnak Sivas Uçak Bileti

Tarihsel süreçlerine bakıldığında Anadolu’nun en eski yerleşimlerinden olduğu bilinen Sivas, farklı dönemlerde çeşitli amaçlar ile uygarlıkların merkezi haline geldi. İpek ve Baharat Yolunun önemli kavşak noktalarından olan kent, ilk dönemlerinde özellikle ticarete verdiği önemle bilinir.

Doğa ve tarihle buluşacağınız Sivas; müzeleri, medreseleri, camileri, gölleri ve şelaleleri ile misafirlerinden tam not almayı başarır.

UNESCO Dünya Mirasları Listesinde yer alan Divriği Ulu Cami şehrin sembolüdür. Anadolu Selçuklularının önemli kollarından olan Mengücekliler tarafından inşa edilen caminin yapımına 1228 yılında başlandı ve 1243 tarihinde sona erdi. İç ve dış dizaynında bulunan ilginç motifleri, dönemini sergileyen figürleri ve üzerindeki binlerce işlemenin birbirine benzememesi ile fark yaratan cami, şehirde mutlaka görülmesi gereken eserler arasındadır.

Şırnak Sivas uçak bileti fiyatları

Sivas seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Sivas seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Şırnak Sivas uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı Ulaşım

Şırnak Şerafettin Elçi Havalimanı, Cizre İdil karayolu üzerinde bulunmakta olup merkeze 9 km mesafededir. İç hat seferleri aktif olarak devam eden havalimanına ulaşma ya da havalimanından merkeze geçmenin pek çok alternatif yolu bulunuyor. Havalimanında ayrıca otopark hizmeti verilmekte olup şayet özel aracınız varsa park etme imkanına da sahipsiniz.

Şehir merkezine ulaşmak isteyen yolcular taksi ya da toplu taşıma araçlarından faydalanabilmekte.

Taksi

Şehir merkezine gitmek için en hızlı yol taksi olacaktır. Şırnak trafik itibarı ile yoğunluğu gayet az olan bir il. Bu sebeple şehir merkezine herhangi bir trafik sorunu yaşamadan kolaylıkla varabilirsiniz.

Otobüs

Eğer toplu taşıma kullanmak isterseniz terminal binasının hemen yakınında otobüs duraklarını görebilirsiniz. Buradan günün hemen hemen her saatinde şehir merkezine giden otobüs bulmanız mümkün. Taksiye göre daha hesaplı olan otobüsler ile Şırnak merkeze kolaylıkla gidebilirsiniz.

Şırnak Havalimanı içinden de Şırnak Sivas uçak bileti satın alınabiliyor.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Şırnak Sivas uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.