Çok ucuz fiyatlarla Sivas Eskişehir uçak bileti de TatilCity.NET’de. Ucuz uçak bileti satın almak için en doğru adrestesiniz. Sivas’tan Eskişehir’e her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Uçuş süresi aktarma dahilinde 11 saat 10 dakikadır.

Sivas Eskişehir uçak bileti al!

Sizde Sivas’tan Eskişehir’e gitmek istiyorsanız TatilCity.Net servis bedellerini bu güzergah için de düşük tutuyor. En hızlı ve güvenilir bir şekilde çeşitli arama kanalları arasında ve istediğiniz güzergahta en kapsamlı sonuçları tarayarak sizin için bir araya getiriyor. Sitemizde yılın her mevsimi Sivas Eskişehir ucuz uçak bileti bulabilirsiniz.

Peki, Eskişehir’de nerelere gidebiliriz?

Sivas Eskişehir Uçak Bileti

Sivas Eskişehir Uçak Bileti

İç Anadolu Bölgesinin en dikkat çekici şehri Eskişehir, bugün dünya kentleri arasında adını yazdıracak potansiyele sahip yerleşimler arasındadır. Muhteşem bir şehir mimarisine, kültürel ve sanatsal faaliyetlere, hayvan ve insan hayatına değer gösteren kent herkesin mutlaka görmesi gereken yerler arasındadır. Frigyalılardan beri aktif bir yaşamın devam ettiği Eskişehir aynı zamanda bu dönemin mirası olan Frig Vadisi ile de ilginç bir coğrafyaya sahiplik yapar. Her yaştan insanı cezbeden güzellikler şehri olan Eskişehir, aynı zamanda gece ve gündüz faal olan eğlence hayatı ile de beğeni toplar.

Eskişehir Sazova Bilim Sanat ve Kültür Parkı‘nın kısaltması olan Sazova, bugün Türkiye’nin en kapsamlı ve görkemli parklarından biridir. 400 bin metrekare üzerine kurulu olan alan, çeşitli bölümleri ile şehrin cazibe merkezlerinden biridir.

Kentin tarihi yönünü bugün hala tam manası ile yansıtan Odunpazarı bölgesi bakmaktan kendinizi alıkoyamayacağınız güzellikler ile çevrilidir. Osmanlı döneminden beri yerleşimin olduğu Odunpazarı, bugün şehrin kültürel merkezlerinden biri olma görevini üstlenir.

Sivas Eskişehir uçak bileti fiyatları

Eskişehir seyahatiniz için en ucuz uçak bileti seçeneklerini size sunuyoruz. TatilCity.Net arama sayfasına girerek Atlas global, Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sun Express, Onur Air hava yolu şirketlerinin Eskişehir seyahat tarifelerini, uçuş gün ve saatlerini anında öğrenebilir, biletinizi hemen alabilirsiniz. Pegasus uçak bileti bu güzergah için tercih edilebilir. Sivas Eskişehir uçak bileti sitemizden kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sivas Havalimanı Ulaşım

Sivas Nuri Demirağ Havalimanı, şehir merezine 22 km mesafededir. Kent meydanına gitmek için ise pek çok alternatif vardır. Bunlardan birisi HAVAŞ servisleridir. Uçakların iniş ve kalkış zamanlarına göre saatleri ayarlanmış olan HAVAŞ servislerine rahatlıkla yetişebilir ve merkeze gidebilirsiniz. Belediye ve THY’nin ortaklaşa tahsis ettiği servislerle de havalimanından merkeze gidilebilmektedir.

Havalimanında yer alan taksilerle de şehre gidilebilir. Özellikle gidilecek yer tam olarak bilinmiyorsa taksiden bu konuda yardım almak faydalı olabilir. Arzu edenler için havalimanında araç iralama ofisleri de bulunmaktadır. Budget, Avis, Miray, Central, Sixt ve Miray gibi araç kiralama firmaları yolculara istedikleri markada ve fiyat aralığında araç temin edebilmektedir.

Sivas Havalimanı içinden de Sivas Eskişehir uçak bileti satın alınabiliyor.

Eskişehir Havalimanı Ulaşım

Eskişehir Havalimanı şehirden sadece birkaç kilometre dışarıda olduğundan ulaşım da oldukça kolaydır. Mesafe yakın olduğundan en hızlı şekilde taksi ile istediğiniz noktaya varabilirsiniz. Ayrıca havalimanı önünden kalkan servisler ile şehir merkezine gitmeniz mümkündür. Direk olarak tramvaylarla otogara ulaşım bulunmasa da taksi ya da otobüs ile tramvay durağına gelip aktarma yapabilirsiniz.

Otobüsle merkeze gitmek isteyenler şehrin otobüsleri için özel olarak çıkartılan Eskart kartları ile bu toplu taşıma aracına binerek merkeze ulaşabilirler. Özel araç kiralamak isteyenler için imkanlar biraz sınırlı olsa da şehir merkezinden araç kiralamanız mümkündür.

Sivas Eskişehir uçak bileti TatilCity.NET’de çok ucuz fiyatlı.